Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prens William ve Kate Middleton, Ukrayna halkıyla dayanışmalarını ifade eden bir bildiri yayınladılar.

Prens William ve Kate Middleton, Ukrayna halkıyla dayanışmalarını ifade eden bir bildiri yayınladılar.

Prens William ve Kate Middleton Ukrayna ve Başkan Volodymyr Zelensky’ye desteklerini gösterdiler. Cumartesi günü Twitter üzerinden gönderilen bir açıklamada, Cambridge Dükü ve Düşesi Rus saldırıları karşısında Ukrayna’yı ve liderini övdü.

“Ekim 2020’de, Ukrayna’nın geleceğine ilişkin umutlarını ve iyimserliklerini öğrenmek için Başkan Zelensky ve First Lady ile bir araya gelmekten onur duydum. Bugün, bu gelecek için cesurca savaşan Başkan ve tüm Ukrayna halkının yanındayız.” okuman. . The Independent’a göre, İngiliz kraliyet ailesinin üyeleri tarafından gönderilen dayanışma mesajı, Zelensky’nin, şehrin farklı yerlerinde bir gece topçu ateşi açtıktan sonra kendisini Kiev sokaklarında dolaşırken gösteren bir videoyu sosyal medyada yayınlamasından birkaç saat sonra geldi. seyirci “buradayım”

Royal’in gönderisine buradan göz atın:

İlginç bir şekilde mesaj, kraliyet sorumluluklarından geri adım atan ve işgali “Ukrayna halkının yanında olduklarını” söyleyerek eleştiren Prens Harry ve Meghan Markle’ın yaptığı açıklamanın ardından geldi. Çiftin kâr amacı gütmeyen kuruluşu Archewell’in bir temsilcisine göre, saldırı “uluslararası ve insancıl hukukun ihlali” teşkil etti ve ikili, dünya liderlerini zor durumdaki ülke için ayağa kalkmaya teşvik etti.

Bu arada, Rus askerleri üst üste üçüncü gün şehirleri topçu ve seyir füzeleriyle bombaladı. Sokak kavgaları şiddetlenirken ve bölge sakinleri Kiev’e sığınma talebinde bulunurken, Ukrayna cumhurbaşkanı başkentin düşmediğini ilan etti. The Independent’a göre, mülteci akışı batı sınırında devam etti ve sadece iki gün içinde Polonya’ya 100 bin kişi ulaştı.

Ayrıca okuyun:Ukrayna’dan öğrenciler güvenli bir şekilde Mumbai’ye döndüklerinde veliler duygusaldır; Fotoğraf

READ  Platin Jübile: Kraliçe II. Elizabeth için Son Bir Parti ve İngilizlerin İhtiyacı Olan Parti