Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tampa Bay bölgesi evcil hayvanları tüylü evleri arıyor

Tampa Bay bölgesi evcil hayvanları tüylü evleri arıyor

Pineallos – Kiki

Kiki, 9 aylık dişi kısa tüylü bir kedi yavrusu. Çok tatlıdır ve diğer kedilerle oynamayı sever. FIV pozitif, ancak yaşam kalitesini veya süresini değiştirmesi beklenmiyor. Bu nedenle, evlat edinme ücretinden feragat edildi ve stres arkadaşları ona nasıl bakılacağı konusunda bilgi verecek. Daha fazla bilgi için 2911 47th Ave. N, St. Petersburg’a gidin veya 727-522-6566’yı arayın.

Kiki çok sevecen bir kedi yavrusu. [ Friends of Strays ]

Hernando – Tokalar

Tokalar, 5 yaşında bir erkek kova karışımıdır. Spring Hill sokaklarında yürüyordu. Çeviktir ve dışarıda oynamayı sever. Sterilize edilmiş, mikroçiplenmiş, aşılanmış ve yeni bir aile bulmaya hazır. Daha fazla bilgi için Hernando County Animal Services 352-796-5062 numaralı telefonu arayın.

Bugles, onu güvende ve sağlıklı tutacak yeni bir aile arıyor.
Bugles, onu güvende ve sağlıklı tutacak yeni bir aile arıyor. [ PICASA | Hernando County Animal Services ]

Pascoe – Logan

Logan, cinsi bilinmeyen 3 yaşında bir erkek köpektir. 60 kilo ağırlığında, enerjik ve oynamayı seviyor. Çok arkadaş canlısı ve insanlarla takılmayı seviyor. Logan dikkatle ve komuta emrinde oturuyor. Daha fazla bilgi için Pasco County Hayvan Hizmetleri’ni 813-929-1212 numaralı telefondan arayın.

Logan 60 kilo ağırlığında ve insanları seviyor.
Logan 60 kilo ağırlığında ve insanları seviyor. [ Pasco County Animal Services ]

Manattı – Türkçe

Turk 7 yaşında erkek melez bir köpektir. Bir kıdemli olarak, kolay bir zihniyetle eve girdi. Yavaşça yürümekten ve yanınızda oturmaktan hoşlanıyor. O profesyonel bir uyuyandır ve yanınızda uyumayı sever. Bilgi için, [email protected] adresine e-posta gönderin veya mymanatee.org/pets adresinden randevunuzu planlayın.

Türkiye senin yanında uyumak istiyor.
Türkiye senin yanında uyumak istiyor. [ Manatee County Animal Services ]

Hillsborough – Margot

Margot, 9 yaşında bir dişi İspanyol bileşiğidir. 15 kiloluk, sevecen bir kat köpeğidir. Sevgi dolu bir kişiliğe sahiptir ve kedi dostudur. Doğum kontrolü, aşı ve mikroçip geçirdi. Daha fazla bilgi için SecondChanceFriends.org’u ziyaret edin veya onları Facebook SecondChanceFriends’de bulun.

READ  DPP'nin Turks & Caicos ofisindeki eski savcıya altı ay süreyle avukatlık yasağı getirildi - Magnetic Media
Margot çok sevecen bir kedidir.
Margot çok sevecen bir kedidir. [ Second Chance Friends ]