Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tashaun Gibson, Browns – NBC Sports Bay Area ve California ile karşılaşmak için Cleveland’a dönüyor

Tashaun Gibson, Browns – NBC Sports Bay Area ve California ile karşılaşmak için Cleveland’a dönüyor

SANTA CLARA – 49ers 5-0 önde ve taraftar kitlesinde çılgınlığa neden olan Dallas Cowboys’u kapsamlı bir yenilgiye uğratıyor.

49ers’ın sezon açılışındaki baskın oyunu şu soruyu akla getiriyor: Bu tempoyu koruyabilirler mi?

Defans oyuncusu Fred Warner’ın mükemmel cevabı vardı.

Warner gülerek, “Bu, çok zamanınızın olduğu şeylerden biri, bu yüzden işleri biraz düzeltmeye başlamalısınız” diye yanıtladı.

“Dürüst olmak gerekirse zirveye ulaştığımızı düşünmüyorum.”

Her ne kadar Dallas’a karşı aldıkları 42-10’luk galibiyet görünüşte etkileyici olsa da, 49ers’ın antrenörleri ve oyuncuları arasında film incelemeleri söz konusu olduğunda durum pek de olumlu değildi.

Warner, “Bu kaseti nasıl derecelendirdiğimizi görseydiniz, bunu çok ciddiye aldığımızı görürdünüz” dedi.

Sırada, veda haftalarının ardından Cleveland Browns’ta bir randevu var.

Browns’un ilk beşte oyun kurucusu Deshaun Watson (kırık rotator manşet) olmayacak, bu nedenle 28 yaşındaki P.J. Walker’ın başlaması bekleniyor. 49ers savunmasının kapatma bölgesinde kapanması bekleniyor.

Bu arada takımın hücumu, ligin en iyileri arasında yer alan Browns savunmasına karşı test edilecek.

İşte izlenecek beş 49’lu:

5, LB Fred Warner

Pazar gecesi Cowboys’a karşı gösterdiği performansın ardından Warner, NFL Yılın Savunma Oyuncusu adayları listesinde üst sıralara çıktı.

Zorla topu düşürdü, çuvalladı ve müdahale etti ve NFC Yılın Savunma Oyuncusu seçildi.

Şimdi aksiyon Brown’la yüzleşmeye geri döndü.

49ers’ın savunma oyuncusu Nick Bouza, “Fred, büyük bir maç çıkarsa da çıkarmasa da her hafta aynı” dedi. “Koşullar ne olursa olsun her ayrıntıya dikkat ediyor. Onu harika yapan da bu.”

Warner büyük bir ivmeyle oynuyor ve Pazar günü defans arkadaşı Dre Greenlaw’ın diz arkası kirişi sorunuyla mücadele etmesiyle ondan daha fazlası istenebilir.

4, LT Trent Williams

49ers geçen hafta Cowboys takımından Micah Parsons’a karşı teste girdi. O-line, Parsons’ı idare etti ve oyun kurucu Brock Purdy’yi cebinde iyi korudu.

READ  2022 WNBA Draft puanları - Indiana Fever, Atlanta Dream, Washington Mystics en yüksek puan

Sonraki: Cleveland’ın savunma oyuncusu Myles Garrett ile randevu.

Garrett öncelikle sağ savunma tarafında yer alıyor. Maçın büyük bölümünde Williams ile karşılaşması bekleniyor.

Bu bir All-Pro eşleşmesidir.

Williams oyundaki en iyi sol savunma oyuncusu. Williams sezonun ilk beş maçında sadece dört vuruşa izin verdi (vuruş veya çuval yok).

Garrett 5,5 torba ve 23 tırmık üretti.

Ağır bir maç ve dikkat edilmesi gereken bir maç.

3, De Randy Gregory

Eğer bir 49ers takımının 1. Haftadan bu yana sürekli olarak yüksek seviyede performans göstermeyen bir bölgesi varsa, hücum bölgesi Bosa’nın karşısında olacaktır.

Drake Jackson, 1. haftada harika bir hafta geçirdi ve Pittsburgh Steelers’ı 30-7 yenerek üç çuval kaydetti. O maçtan bu yana Jackson orta sahadan tek bir oyuncu bile üretmedi.

49ers, sahaya destek sağlamak amacıyla geçen hafta Denver Broncos’tan yapılan bir takasla son derece yetenekli tecrübeli Randy Gregory’yi kadrosuna katmıştı.

Gregory, Çarşamba günü ilk kez antrenman sahasına çıktıktan sonra sahaya çıkıp Browns’a karşı sınırlı bir rolde katkıda bulunabilecek bir pozisyona girdi.

Başlangıçta duruma bağlı bir pas koşucusu olarak bu karışıma uymasını ve takımın pas hücumuna biraz daha fazla katkı sağlayıp sağlayamayacağını göstermesini bekleyin.

2, QB Brock Purdy

Brock Purdy, NFL’de çıktığı 13 maçta o kadar iyiydi ki çıtayı gülünç seviyelere yükseltti.

İstatistiksel olarak en kötü maçı bile – playofflarda Cowboys’a karşı aldığı 87,4 pasör puanı – diğer birçok NFL oyun kurucusu tarafından iyi bir performans olarak değerlendirilebilir.

Purdy, Brown’a karşı güçlü bir savunmayla karşı karşıyadır. İyi bir pas atakları var ve özellikle savunma arka sahasında yetenekliler.

Ancak Purdy zaten birçok iyi savunmayla karşılaştı ve henüz hiçbir takım onu ​​yavaşlatamadı.

READ  Georgia Bulldogs, Kolej Futbolu Playoff Şampiyonasına yükselmek için Ohio State Buckeyes'ı yendi.

Purdy, bu sezon 123,1’lik pasör puanıyla NFL’de lider konumda ve pas denemelerinin yüzde 72,1’ini dokuz tank avcısı ile ve hiçbir müdahale olmadan tamamlıyor.

Sezonun beş maçında Purdy, NFL MVP’sinin favorileri arasında yer alıyor.

Ve eğer elenmeyi önleyebilirse (ki görevi devraldığından beri çok iyi yaptı) 49ers Pazar öğleden sonra evine galibiyetle dönmeli.

1, Tashaun Gibson’a Karşı

Tashawn Gibson, 12 yıllık NFL kariyerinin ilk dört sezonunu Cleveland Browns’ta geçirdi. Orada bulunduğu süre boyunca 14 pas yakaladı ve Pro Bowl yaptı.

Şu anda 49ers’ta ikinci sezonunu yaşıyor ve genel menajer John Lynch’in gözden kaçırılan en iyi transferlerinden biriydi.

Gibson kariyerinin bitmiş olabileceğini düşünüyordu. Geçen yılın ağustos ayında 49ers aradı. 49ers’ın Vikinglere karşı antrenman yaptığı Minnesota’ya gitti. Antrenmanı vardı ve Lynch onu hemen imzaladı.

Warner, “O zamandan beri savunmamızın kilit liderlerinden ve temel bileşenlerinden biri oldu ve insanlar onun hakkında pek konuşmuyor” dedi. “Takımımızdaki en iyi oyunculardan biri.”

Gibson geçen sezon o kadar iyiydi ki takımın serbest güvenliği olarak Jimmie Ward’ın yerini aldı. Geçen sezon beş kez müdahale etti ve sezonun ilk maçını Pazar gecesi Cowboys takımının Dak Prescott’una karşı oynadı.

Görünüşe göre Browns, 15 kariyer maçında (yedi başlangıç) beş gol atan ve 11 müdahale yapan Walker’ı tercih edecek.

Gibson ve 49ers savunması için Pazar günü kutlama yapmak için bazı fırsatlar doğabilir.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin