Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patrick Mahomes, Texas Tech Red Raiders’ın Texas Longhorns karşısındaki zaferini Twitter’da kutluyor

Patrick Mahomes, Texas Tech Red Raiders'ın Texas Longhorns karşısındaki zaferini Twitter'da kutluyor

Kansas City Chiefs Oyun Kurucusu Patrick Mahomes Texas Tech Red Raiders ve Texas Longhorns arasında yarışan birinci elden deneyime sahiptir. 2014’ten 2016’ya kadar Texas Tech için oynadı, o dönemde iki kez Texas ile karşılaştı ve bir kez kazandı.

Cumartesi günü, 22. sıradaki Red Raiders ve Longhorns rekabetlerine bir sınıf daha ekledi. İlk yarıda 14 sayı geride bırakan Texas Tech, dördüncü çeyreğin sonlarında öne geçmek için ikinci yarıda harika bir geri dönüş yaptı. Ancak, bir Texas saha golü, oyunu bağladı ve uzatmaya zorladı.

Geriye doğru koşan uzun boynuzlar Bijan Robinson Teksas için ilk uzatmada ele geçirildi ve Red Raiders için penaltı vuruşuna yol açtı ağaç kurdu Sürpriz galibiyet için 20 metreden bir şut attı. Bu, Texas Tech’in en üst sıradaki Longhorns takımı üzerindeki efsanevi 2008 galibiyetinden bu yana dereceli bir Teksaslı takım üzerindeki ilk galibiyeti. Kırmızı Oyun Kurucu Baskıncılar Donovan Smith 42 yarda yana 331 ve iki touchdown ve yerde bir nokta attılar. geri kaçmak Sarodorik Thompson Takımı 70 yarda bir çizgi ve touchdown ile yere götürdü.

Baştan sona Texas Tech oyununa kilitlenen Mahomes, mezun olduğu okulun eyalet içi rekabeti yenmesinden sonra söyleyecek çok şeyi vardı. Eski Longhorns oyuncularını bile çağırdı Sam Ellinger Ve shane erkek kabuğu.

READ  Rocky, Jordan Sheffield'ı atama için atadı