Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tatum O’Neal saygı duruşunda bulunuyor – The Hollywood Reporter

Tatum O’Neal saygı duruşunda bulunuyor – The Hollywood Reporter

Tatum O’Neal, Cuma günü Ryan O’Neal’in ölüm haberinin ardından konuşuyor.

Oscar ödüllü oyuncu bir açıklama paylaştı insanlar Babası öldükten sonra nasıl hissettiğini. İkisinin 1970’lerde birlikte çalıştıklarından beri gergin bir ilişkisi var. Ay yapraklarıTatum henüz 10 yaşındayken En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’nü kazandı.

Tatum, yayına “Babamın ölümünden derin üzüntü duyuyorum” dedi. “O benim için dünyalara bedeldi. Onu çok sevdim ve onun da beni sevdiğini biliyorum. Onu sonsuza kadar özleyeceğim ve bu kadar iyi anlaştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Ryan’ın oğlu Patrick haberi paylaştı Babası öldü Instagram’daki bir dizi uzun gönderide şöyle diyor: Peyton’ın yeri “Hollywood Efsanesi”nin yıldızı.

İlk paylaşımının başlığında “Babam Ryan O’Neal her zaman benim kahramanımdı. Ona hayranlık duydum ve o her zaman hayattan daha büyüktü” dedi. “Babam küresel bir film yıldızı oldu Aşk hikayesi 1970’lerin başında, şu gibi filmlerde oynayarak tamamen ezildiği on yıl: Sorun nedir doktor?, Ay yaprakları, Barry Lyndon, Çok Uzak Bir Köprü, Ana Etkinlik ve Sürücü.

Tatum ve Ryan’ın ilişkisi, birlikte çalıştıklarından bu yana geçen on yıllar boyunca iniş ve çıkışlar yaşadı. Tatum uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele ediyordu ve Ryan, babasının işine uygun olamayabileceğini itiraf etti.

“Çok tuhaf bir şey yaşadım Ay yapraklarıYönetmen, 2011 OWN realite dizisinde “Bu benim kızım değil” diye ısrar etti. Ryan ve Tatum: O’Neill’lar. “Yönetmen, karakterim Moses’ın bir an bile onun kızı olduğunu düşünmediği konusunda ısrar etti. Bu yüzden onu kızım olarak düşünmediğimden emin olmamı istedi. Ve o asla çekip gitmeyebilirdi.”

Tatum daha önce de dahildi Hollywood Muhabiri Oscar kazandığı için babasının ondan nefret etmiş olabileceğini düşünüyordu. Ay yaprakları Bunun yerine, bu kadar genç yaşta kazandığı zaferden sonra hayatının mutluluğa doğru yanlış yöne gittiğini ekledi.

READ  15 Temmuz 2023 Cumartesi burcunuz

Çift yıllarca birbirini görmeden yaşayacak. Bu yıldan önce baba-kızın en son Eylül 2020’de bir araya geldiği görüldü. Ancak Tatum şunları söyledi: TR Mart ayında babasıyla tekrar iletişime geçmeye başladı ve buluşup konuşma planları yaptılar.

Konuşmanın nasıl sonuçlanacağını umduğu sorulduğunda şöyle dedi: “Sanırım hayatında biraz daha iyiye gitti. Yani o harika bir adam, babam ve onu çok özlüyorum.” diye ekledi. “Yapmıyorum.” ölmesini istemiyorum. Onu seviyorum. Ben Babamı seviyorum. “Yani babamla zor bir hayatım oldu ama onu hâlâ seviyorum.”