Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“20 pound ağırlık ve duygusal bagaj.”

“20 pound ağırlık ve duygusal bagaj.”

Alyson Hannigan Yıldızlarla Dans’ın 32. Sezonunun başından sonuna kadar olan dönüşümünü kutluyor.

Hannigan, Hangisi beşinci sırada Bu sezon yan yana iki fotoğrafını yayınladı instagram 9 Aralık. İlk fotoğraf Hannigan’ın gösteriden bir tanıtımıydı, ikinci fotoğraf ise 5 Aralık’taki finalde çekildi.

Her iki çekimde de “How I Met Your Mother” yıldızı gümüş rengi bir elbise giyerek aylarca süren zorlu eğitim sonrasında vücudunun geçirdiği dönüşümü gösteriyordu.

Hannigan, başlıkta “Öncesi ve sonrası her şeyi söylüyor” diye yazdı. “@dancingwiththestars’ta geçirdiğim süre boyunca 20 kilo kilo verdim ve duygusal yükümü kaybettim.”

Dans partnerine teşekkür etmeye gitti. Sasha Farber“Güvensizliklerimden kurtulmama yardım ettiği ve beni bugün olduğum güçlü, kendinden emin yere getirdiği için @sashafarber1’e yeterince teşekkür edemem!”

49 yaşındaki oyuncu, finali takip eden günlerde “DWTS” yolculuğunu bir bütün olarak sosyal medyaya yansıtarak, kişisel başarılarının yanı sıra edindiği anıları, dostları da kutladı.

“Hayatım boyunca kendime yapamayacağımı söylediğim şeyleri yapabileceğimi öğrendim (gerçekten bu kadar özgürce uçuyorum!!!) Olumlu tutum ve çok çalışmaya çalışıyorum” diye ekledi onun başlığında. instagram 6 Aralık’tan sonra. “Sonunda performans göstermiş olmam benim için bir kazançtır.”

8 Aralık’ta paylaşılan başka bir gönderide Hannigan, şu adreste bir video montajı yayınladı: instagram Bunlar arasında gösteriden birkaç sahne arkası anları da vardı.

Eski “Vampir Avcısı Buffy” yıldızı, programda geçirdiği süre hakkında daha fazla bilgi verdi ve deneyim ve oyuncu kadrosuna olan minnettarlığını paylaştı.

Ayrıca Farber’e ithaf edilmiş özel bir notu daha vardı ve kısmen şöyle yazıyordu: “Bu yolculuğa çoğunlukla korkuyla çıkmak ve şu anda nasıl hissettiğimi ifade etmek tarif edilemez.”

“Bana verdiği, benimle paylaştığı ve benimle deneyimlediği her şey için @sashafarber1’e ne kadar teşekkür etsem azdır” diye ekledi. “Daha iyi bir ortak isteyemezdim. Benden vazgeçmediğin için teşekkür ederim. Bana güven verdiğin, bunu yapabileceğimi hissettirdiğin ve ardından beni oraya götürdüğün ve yol boyunca çok eğlendiğin için teşekkür ederim. “

READ  Clooney, Emma Stone ve SAG-AFTRA liderleri, durdurulan sözleşme görüşmelerini görüşmek üzere bir araya geldi - Son Tarih

Finale giden yarışma boyunca Hannigan ve Farber bir dans gösterisi sergilediler Ed Sheeran’ın “Perfect” şarkısıyla Viyana valsi.A Paso Doble, Muse’un “Süper Kütleli Kara Delik” adlı eserini seslendirecekVe Taylor Swift’in “Shake It Off” şarkısı Ve Kenny Loggins’in “Footloose” şarkısı.

Bu makale ilk olarak şu tarihte yayınlanmıştır: BUGÜN.com