Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, ‘1989 (Taylor’s Edition)’ı el yazısı ile sunuyor – Billboard

Taylor Swift, ‘1989 (Taylor’s Edition)’ı el yazısı ile sunuyor – Billboard

Taylor Swift’in dördüncü ve en yeni “Taylor Edition”ı sadece bir sürüm değil, aynı zamanda bir iyileşme süreci.

Pop yıldızının yeniden kaydedilen LP’si, orijinal şarkının üzerinden dokuz yıl geçtikten sonra, gece yarısı düştü. 1989 2014 yılında tekrar piyasaya sürüldü.

Swiftie’ler her yerde koşturup, ne yapıyorsa onu ayarlayıp bırakırken TayTay, bulunması kolay Paskalya yumurtalarıyla dolu düşüncelerini paylaşmak için sosyal kanallarını kullandı.

Swift’in el yazısıyla yazdığı mektubunda “1989’da doğdum, 2014’te ilk kez yeniden keşfedildim ve çok sevdiğim bu albümün 2023’te yeniden yayımlanmasıyla bir parçam geri kazanıldı.” yazıyordu.

Keşfediyor

Keşfediyor

En yeni videoları, grafikleri ve haberleri izleyin

En yeni videoları, grafikleri ve haberleri izleyin

“Hayatıma bu kadar uzun süre serpeceğin sihri en çılgın rüyalarımda bile hayal etmemiştim.”

Yeni sürüm, 13 orijinal şarkının tamamının yeni kaydedilmiş versiyonlarını, ayrıca üç bonus parçayı (“Wonderland”, “New Romantics” ve “You Are In Love”) ve “Vault”tan beş parçayı (“Is It Over Now?”) içeriyor. ), “Artık Konuşmadığımıza Göre”, “Gitme Deyin”, “Banliyö Efsaneleri” ve “Sürtük!”).

“Bu an, içinde dolaştığımız ormanın ve aramızdaki sevginin en karanlık saatte bile parıldayan yansımasıdır” diye yazıyor. “1989 tarihli kopyamı dizginsiz bir şükran ve hayranlıkla size sunuyorum. Sizi bekliyordu.”

Swift’in son sosyal paylaşımına pop yıldızının kumsalda eğlenirken, dondurma yerken ve hayatı sanki 1989’daymış gibi yeniden yaşarken çekilmiş fotoğrafları eşlik ediyor.

Varışla 1989 (Taylor versiyonu), Swift’in yeniden kaydedilecek yalnızca iki albümü var: 2006’daki kendi adını taşıyan ilk albümü ve 2017’deki albümü. itibarBig Machine Records altında çıkardığı son albümü. 2021’de düştü Korkusuz (Taylor Versiyonu) Ve kırmızı (Taylor’ın versiyonu)Bu yılın temmuz ayında serbest bırakıldı Şimdi Konuşun (Taylor Versiyonu).

akış 1989 (Taylor versiyonu) TayTay’in sosyal paylaşımını aşağıdan izleyin.

READ  Amy Schumer, Leonardo DiCaprio'nun Oscar şakasını Twitter'dan çaldığını yalanladı