Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Freddy’s’de Beş Gece, Oppenheimer’ın 10 Milyon Dolarlık Önizlemesini Görüyor – Son Tarih

Freddy’s’de Beş Gece, Oppenheimer’ın 10 Milyon Dolarlık Önizlemesini Görüyor – Son Tarih

Cuma öğleden sonra: Bu, Universal/Blumhouse ile Ekim ayının sonundaki en büyük hit oldu. Freddy de beş gece Cuma günü 34 milyon dolara bakıyor Oppenheimer– Perşembe gecesi 68 milyon dolarlık devasa bir açılış için 10,3 milyon dolar gelir elde edildi. Bu, “Tavus Kuşu”ndaki “Gün ve Tarih” adlı tiyatro gösterisiyle. Stüdyonun bu dinamik sunumunun en büyük sonucu, benzer dağıtılan oyunların açılışlarından daha iyi performans göstermesidir. Cadılar Bayramı öldürür (49,4 milyon dolar) ve Cadılar Bayramı’nın sonu (40 milyon dolar). Açıkçası hayranlar bunu ortak bir sinema ortamında görmek istiyor. Tiyatro ortalaması 3.675 sinemadan 18,5 bin dolar.

Diğer ponponlar Freddy‘S:

– Yılın başından beri bir korku filmi için en büyük açılış hafta sonu, en iyisi Altıncı çığlık (44,4 milyon dolar)

– Bir video oyunu filmi için bugüne kadarki en büyük üçüncü açılış Süper Mario Kardeşler (146,3 milyon dolar) ve Kirpi Sonic 2 (72 milyon dolar)

– Blumhouse’un 2018’den sonraki en büyük ikinci açılışı Cadılar Bayramı (76,2 milyon dolar)

– Bir Cadılar Bayramı filmi için en yüksek açılış hafta sonu, Ayakkabılı kedi (34 milyon dolar)

-Aynı zamanda bir Blumhouse filmi 19. kez bir numaraya geriledi ve serinin yurt içi gişe gelirini 3 milyar doların üzerine çıkaracak.

– Disney+’tan sonra belirli bir gün ve tarihteki en büyük ikinci sinema gösterimi Karadul (80,3 milyon dolar).

Sosyal medya monitörü RelishMix şöyle haykırıyor: “Sosyal medya farkındalık istatistikleri açık Freddy Serinin Facebook, X, YouTube, Instagram ve TikTok’taki 375,2 milyon korku akışında 2,3 kat oranında oynatılıyor. Filmin vizyona girmesine ilişkin materyale ek olarak, YouTube’da dokuz yılı aşkın bir süredir diğer platformlarda müzik videoları ve oyun izlemeleri mevcut; bunlardan bazıları, birden fazla klipte 100 milyondan fazla izlenme kaydetti. PlayStation hafif bir çapraz tanıtım yapıyor ancak Blumhouse’un 3,2 milyon hayrana yönelik bir baskısı var. YouTube videolarının yeniden yayınlama oranı da 33:1 gibi yüksek bir seviyede; hayran sayısı son 3 ayda 3 kat artarak FNAF sayfalarında 1,1 milyon hayrana ulaştı.

READ  'Workaholics' Çekimleri Başlamadan Haftalar Önce İptal Edildi - Rolling Stone

Çarşamba gecesi bildirdiğimiz gibi sosyal medya hararetli Freddy Çatıdan geçiyor. RelishMix: “Sosyal sohbet açık Freddy Hayranların beyazperdede beliren oyuncakları toplarken “Aslında bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum ve korkuyorum” diye bağırmasıyla pozitif ölçümler yapıldı. Süper Mario, Benim sesim Ayrıca Nicolas Cage’e de gönderme yapıyor Willie Harikalar Diyarı 2021’de gösterime girdi. Josh Hutcherson da ilgiyi çekiyor. Bir katılımcı, “16 yıldır Josh Hutcherson’ın hayranıyım ve o asla hayal kırıklığına uğratmıyor” dedi. Oyunun hayranları da aynı fikirde: “Oğlumu bu oyunla tanıştırdım.” Artık bağımlı oldu ve ben dehşete düştüm, haha. Tamamen bunu görmek için alıyorum.

PostTrak’ın ilk çıkışları genellikle zor olan tür derecelendirmeleriyle tutarlı olsa da Rotten Tomatoes’un izleyici puanı %89’dur.

Taylor Swift’i küçümsemeyin: Artık AMC tarafından dağıtılıyor Çağların turu 3773 sinemada üçüncü cumaya tanıklık ediliyor 5,1 milyon dolar ile 16,5 milyon dolar Üçüncü hafta sonu, tahminen -%50. Bu, Perşembe günü ikinci haftadaki 2,6 milyon dolardan sonra gerçekleşti. Tam operasyonun EOD Pazar gününe kadar yapılması bekleniyor 151,1 milyon dolar.

Apple ve Paramount’tan İkinci Cuma Ayçiçeği Katilleri Mevcut 3,5 milyon dolar Aradaki ikinci hafta sonu için 11 milyon dolar – 12 milyon dolar 3.632 sinemada, toplam 3.632 sinema için -%50 43,6 milyon dolar.

Angel Stüdyoları Belgeseli Ölene kadar Ertesi Cuma günü 2.605 sinemada 2,3 milyon doları var 400 bin dolar Önizlemeler ve 6,1 milyon dolar Açılış.

Beşincisi Universal/Blumhouse’un dördüncü hafta sonu. Şeytan kovucu: inanan Cuma günü vizyona giren 2.717 sinemada 1,1 milyon dolar3 gün 3,7 milyon dolar-%35 ve yakında 60 milyon dolar Toplam EOD Sudnay tarafından yürütüldü.

GÜNCELLENMİŞ, ÖZEL YAYIN: Evrensel/Blumhouse Freddy de beş gece Dün gece Peacock’ta yayınlanan gün ve tarih yayınında hız kesmedi. 10,3 milyon dolar 3.050 sinemada. Bu, kaynaklarımızın dün gece gözlemlediklerinden daha büyük ve bundan çok da uzak değil. Bu ikinci bölüm Ve Oppenheimer Her ikisi de ön izlemelerde 10,5 milyon dolar hasılat elde etti! Kaynaklar bu konuda uyarıyor Freddy Önizleme numaraları önden yüklenmiştir, bu nedenle henüz açılışlara dair umutlanmayın Oppenheimer Büyüklüğü 82,4 milyon dolardı veya Bu ikinci bölüm (91 milyon dolar). Ancak 70 milyon dolardan fazla bir açılışın yakın olduğuna inanan pek çok kişi var.

READ  Yapay zeka tarafından oluşturulan görüntüler, yeni teknoloji testinde ABD telif hakkını kaybediyor

Önizlemelerde bahsettiklerimiz ile çıktıkları yer arasındaki fark neden? Güney’de Cinemark tiyatrolarına iş dünyası kökenli İspanyol ve Latin kökenlilerin katılımı çok büyüktü ve burada demo geceyi %42 ila %38 Kafkasyalı kazandı. 18-24 demosu izleyicinin %45’ini, 13-24 demosu ise izleyicinin %75’ini temsil ediyor.

Kolayca, Freddy Bu şimdiye kadarki en büyük günlük sinema gösterimi önizlemesi.

Neden Universal bunun yerine Peacock’la birlikte her gün tiyatroya gitti? Şeytan kovucu: inanan? Yine anlaşma şu şekilde: FreddyFilm her zaman bu şekilde yapılandırılmıştır ve film sınırlı bir izleyici kitlesine yöneliktir: Film özellikle sınırlı bir izleyici kitlesine yönelik yapılmıştır. FreddyHayranlar ve başka kimse yok. Tipik olarak Hollywood, bir filmin izleyici kitlesini bir fikri mülkiyetin temel demosunun ötesine genişletmek ister. Buradaki planın bir parçası bu değildi, bu nedenle Uni’nin içerik stratejisi fasulye sayaçları bu günü ve tarihi belirledi. Burada doğan franchise göz önüne alındığında, devam filmini tamamen teatral tutmaları şaşırtıcı olmazdı.

Başka bir dudak uçuklatan kilometre Freddy‘s: Ekim sürümünün en iyi üçüncü ön izlemesi Joker (13,3 milyon dolar) ve Venom: Katliam olsun (11,6 milyon dolar) ve ondan önce Zehir (10 milyon dolar) ve hatta geçen Ekim ayında Kara Adam (7,6 milyon dolar). Freddy Bu aynı zamanda Universal/Blumhouse/Miramax’ın 7,7 milyon dolarlık önizleme nakit akışını da yok ediyor Cadılar Bayramı 2018 yılında 76,2 milyon dolarla açılmıştı.

Bağlantılı başka bir kaynak, “İnsanları gişeye ve yayın hizmetine yönlendirecek kültürel bir simge yapı gibisi yoktur” diyor. Freddy‘S. OTT hizmetlerinin abone sayısını artırmak için bunun gibi IP parçalarına ihtiyaç duyduğu doğrudur; Peacock kısa süre önce 3. çeyrekte +4 milyon olmak üzere 28 milyon aboneye ulaştı. Peacock geçen yılın aynı döneminde 614 milyon dolar kaybetti ve “en yüksek kayıpları” yıl içindeki 3 milyar dolardan 2,8 milyar dolara düştü. Comcast’in ana şirketi Peacock da yayın gelirinin geçen yıla göre %64 artışla 840 milyon dolar olduğunu bildirdi.

READ  Vivica A. Fox, Kanye West'in kendisinin ve diğerlerinin yer aldığı kampanya videosuna yanıt verdi

Daha FreddyÇarşamba Gecesi AMC Burbank’tan Manyak:

Diğer çıkışlar açık FreddyBir korku filmiyle eşdeğer: 3 1/2 yıldız, %75 olumlu, %62 kesin tavsiye.

Özel: Universal/Blumhouse video oyunu yapımına yakın bir kişi, “Elimizde bir başarı olabilir” dedi. Freddy de beş geceBugün. Bugün sinemalarda, bugün saat 14.00’te ve Peacock’ta 18.00’de vizyona girecek olan filmin 50 milyon dolar civarında hasılat yapması beklenirken, 55 milyon dolardan 90 milyon dolara kadar çılgın beklentiler de var. Herkes sakin olsun ve oyuncuların grevinin bataklık vahasındaki bu harika, Y kuşağı markalı fikri mülkiyetin ortaya çıkmasına izin verelim.

Son tarih / A. D’Alessandro

Bu gece, gişe kaynakları perşembe ön gösterimlerinin kuzeyden başlayacağını söylüyor 7 milyon dolar Ancak uyaralım, “çok önden yüklü”. Universal, tahminlerimiz hakkında yorum yapma talebimize yanıt vermedi, bu nedenle tahminlerimizi her zaman yıldız işaretiyle işaretledi. Bu sadece 25 yaşın altındaki izleyicilere yönelik olsa da benzer puanlar alan diğer önizlemelere bakın, örneğin: karınca adam (6,4 milyon dolar önizleme, 57,2 milyon dolar açılış), Alaaddin (7 milyon dolar, 91,5 milyon dolar), F9 (7,1 milyon dolar, 70 milyon dolar) ve alacakaranlık (7,5 milyon dolar, 69,6 milyon dolar). Ama hey, bunu diğer Universal/Peacock gün ve tarihleriyle karşılaştırmalıyız, değil mi? tamam, Freddy patates kızartması comp Cadılar Bayramı öldürür (4,85 milyon dolarlık önizleme, 49,4 milyon dolar) ve Cadılar Bayramı’nın sonu (5,4 milyon dolarlık önizleme, 40 milyon dolarlık açılış).

Eleştirmenler, Emma Tammy’nin yönettiği filme Rotten Tomatoes üzerinden %25’lik berbat bir puan verdi, ancak gidenler değerlendirmelerin nasıl okunduğunu umursamıyor. Dün gece katıldığım Burbank, CA AMC ön gösteriminde hayranlar o kadar mutluydu ki, bu bana onu ilk gördüğüm zamanı hatırlattı. alacakaranlık Şimdiki AMC Korusu’nda çılgın bir kalabalık var. Hayranlar, YouTube etkileyicilerinin (oyun oynamasıyla ve hakkında teori geliştirmesiyle tanınan kişiler) ortaya çıkmasını alkışlıyorlar. Freddy de beş gece Oyunlar) filmde, ayrıca olay örgüsünde ve karakter görünümlerinde “oohhh” ve “aaah” ve hatta müzik sanatçısı The Living Tombstone’un hayran yapımı bir bitiş jeneriği şarkısı var. Dün gece giyinmemiş olsaydın, tam bir kareydin. Yukarıdan ve aşağıdan çok çeşitli uyandırma seçenekleri alın.

@nightmerecosplay Burbank AMC’nin “Freddy’s” gösteriminde

Son tarih / A. D’Alessandro

Durun, pek çok insan evde kalıp bunu izlemek istemez mi? Belki, Peacock’ın gişe etkisini bu hafta sonuna doğru değerlendireceğiz, ancak burada çok açık olan şey, 25 yaş altı grubun bu filmi günlük kıyafetlerle değil, birlikte izlemek istediği.

FreddyBu hafta sonu Imax ve PLF’ler de dahil olmak üzere yaklaşık 3.500 noktada rezervasyon yapıldı. Apple Orijinal Filmleri ve Paramount Çiçek katilleri ay AMC dağıtılırken yaklaşık 12 milyon dolara ulaşması bekleniyor Taylor Swift: Çağlar Boyu Tur yaklaşık 13 milyon dolara mırıldanmaya devam ediyor. Daha fazla ayrıntı yarın sabah.

Dün gece gittiğimizde CinemaScore oylama yapıyordu; Bunun nasıl ortaya çıkacağını görmek ilginç olacak.