Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Ana Clara Benevides anısına gözyaşı döken bir performans sergiliyor

Taylor Swift, Ana Clara Benevides anısına gözyaşı döken bir performans sergiliyor

Taylor Swift, Pazar gecesi Rio de Janeiro’daki konserinde merhum hayranı Ana Clara Benevides’e duygusal bir saygı duruşunda bulundu.

23 yaşındaki Benevides, Swift’in Cuma günü Rio de Janeiro’daki galasına katılırken kalp krizi geçirdikten sonra hayatını kaybetti.

Benevides’in ölümünden sonra ilk kez sahneye çıkan Swift, hayranını “Bigger Than the Whole Sky” performansıyla onurlandırdı. Swift, performans sırasında gözyaşlarıyla mücadele ederken ve “Duad etmediğim için sana biraz güç verdi mi?” şarkısını söylerken neredeyse boğulurken gözle görülür derecede duygusaldı.

Benevides’in kendisini iyi hissetmeye başladığında sekiz saatten fazla Nilton Santos Olimpiyat Stadı’nda kaldığı bildirildi. Rio de Janeiro’da Cuma günü sıcaklıklar 90’lara ulaştı ve mekana su şişelerine izin verilmedi.

Swift, Benevides’in ölümüyle ilgili sosyal medyada yayınlanan açıklamasında şunları yazdı: “Bu sözleri yazdığıma inanamıyorum, ancak bu geceki programımdan önce bir hayranımızı kaybettiğimizi kırık bir kalple söylüyorum.”

“Buna ne kadar üzüldüğümü anlatamam bile” diye devam etti. “Çok güzel ve çok genç olduğu gerçeği dışında elimde çok az bilgi var.”

Swift, gösterileri sırasında Benevides’in ölümü hakkında konuşmayacağını çünkü bunun hakkında konuşmaya bile kalkışamayacak kadar üzgün olduğumu ekledi. Şimdi bu kaybı derinden hissettiğimi ve kalbimin ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte olduğunu söylemek istiyorum. Bu turu Brezilya’ya götürmeye karar verdiğimizde olacağını düşündüğüm son şey bu oldu.

Rio de Janeiro’daki aşırı sıcaklıklar nedeniyle Swift, cumartesiden pazartesiye yapılması planlanan konseri erteledi.