Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Massachusetts’te bir yağmur fırtınası sırasında performans sergilerken sırılsıklam ama mutlu

Taylor Swift, Massachusetts’te bir yağmur fırtınası sırasında performans sergilerken sırılsıklam ama mutlu

Taylor Swift hayranları, Amerikalı pop yıldızının iyi bir yağmur fırtınasını sevdiğini biliyor, onun hakkında yeterince şarkı söyledi.

Bu nedenle, 33 yaşındaki oyuncunun 20 Mayıs Cumartesi gecesi (20 Mayıs) yağmur yağmasına rağmen Foxboro, Massachusetts’teki canlı performansına devam etmekten mutlu olması sürpriz olmadı.

Sosyal medyada paylaşılan klipler, bunalmış ama neşeli bir Swift’in Gillette Stadyumu’ndaki izleyicilerine son albümünden bir single olan “Karma”yı başlatmadan önce “bir şarkı daha” isteyip istemediklerini sorduğunu gösteriyor. gece yarısı.

Parçanın girişi başladığında dansçılarından birinin yardımıyla ışıltılı bir ceket giydi ve ıslak saçlarını geriye atarken kahkahasını zapt etmeye çalıştı.

Dansçıları da anın tadını çıkarıyor gibiydi, rutin için sahnede Swift’e katıldıklarında tüm gülümsemeleri.

Bir hayran, TikTok’ta paylaştığı videonun altına “Binlerce şarkı daha kalabilirdim” yazdı.

“Nasıl donmaz?” bir hayran yorum bölümünde sorarken, bir başkası “Çok mutlu görünüyor ve ben çok güzel vakit geçirdim” dedi.

Bir başkasının lojistik soruları vardı: “Mikrofon tüm bu suya nasıl sığıyor? Kaymamak için ne tür ayakkabılar giyiyorsun?”

Diğerleri, ekibin ne kadar stresli olması gerektiği konusunda şaka yaptı ve biri “Elektrikçilerin stresli olması gerektiğini biliyorum” yorumunu yaptı.

Taylor Swift, Foxboro, Massachusetts’te performans sergiliyor

(Ağustos/Tik Tok)

Swift, Eras turunun Kuzey Amerika ayağında, tepelerinde gök gürültüsü ve şimşek çakarken üç buçuk saatlik bir set performansı sergilediği memleketi Nashville de dahil olmak üzere pek çok sert hava durumu yaşadı.

Gösterinin yaklaşık bir saatinde yoğun bir şekilde yağmur yağmaya başladığında Swift, sadece 70.000 kişilik izleyicisine “resmi olarak yağmur yağdığını” söyledi ve oynamaya devam etti.

“Hepimizin birlikte yaptığı bir şey. Bir bağ kurma deneyimi gibi. Bu gece hepimiz, beş araba yıkamadan geçmiş gibi buradan ayrılacağız… İnsanlar, ‘Neredeydin?’ birkaç savaş? Siz de “Hayır, IRA’ların turnesine gittim” diyorsunuz. O ekledi.

Pek çok hayran, şarkıcının olumsuz hava koşullarından bağımsız olarak gösteriye devam etme “karizmasını” ve “istekliliğini” övdü.

Nashville gösterisinden sonra bir hayran, “Profesyonellik düzeyi ve hayranlarına duyduğu saygı onu daha da çok sevmeme neden oluyor… böyle bir sanatçı var,” diye yazdı.