Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, NYC’de akşam yemeğine çıktı ve Joe Alwyn Split’ten sonra halka daha fazla hitap ediyor

Taylor Swift

Çıkışla ilgili yeni tahminler…

NYC’de başka bir ayrılık sonrası akşam yemeği

Taylor Swift Kasabaya gelme konusunda yeni bir tavrı var gibi görünüyor – bekar olduğunu öğrendiğimizden beri, genellikle daha çok dışarı çıkıyor ve çok mutlu görünüyor.

T oldu Swift, Pazartesi gecesi New York’ta SoHo restoranında akşam yemeğine çıkarken yüzünde bir gülümsemeyle tekrar dışarı çıktı.

İlginç bir şekilde Taylor, kahverengi kısa kollu bir tişört, kot pantolon ve botlarla (olması gereken) kendinden emin görünürken fotoğraflardan kaçınmak için hiçbir çaba göstermedi. Paskalya yumurtası orada bir yerde).

Taylor, Big Apple’da art arda ikinci Pazartesi gecesi… geçen hafta West Village’daydı. ekmek kırmak Uzun zamandır bir arkadaş ve işbirlikçi ile Jack Antonoff ve oyuncu nişanlısı Margaret Qualley.

Taylor’ın 8 günde iki kez toplum içinde fotoğrafının çekilmesi onun için çok nadir bir hava ve ondan ayrıldığından beri kesin bir değişiklik. Joe Alwyn.

Gerçek şu ki, Taylor, Joe’dan önce bile, popüler restoranlara veya kulüplere sık sık giden ünlülerden biri olmamıştı – bu yüzden bu, kasıtlı bir rota değişikliği gibi görünüyor.

Ayrıca, Taylor’ın konser tarihleri ​​arasında – geçen hafta oradayken – NYC’ye dönüşü de not edilmelidir. çarptı Electric Lady Kayıt Stüdyosu.

IRA’nın Houston’daki Turundaki bir sonraki durağı için bu hafta tekrar yola çıkmadan önce üzerinde durduğu her şeyi bitirmiş olabilir.READ  Louis Vuitton, Zendaya'yı yeni elçisi olarak ilan etti