Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Super Bowl 2024'te Travis Kelce ve Chiefs'e tezahürat yapmak için 87 numaralı kolyeyi takıyor

Taylor Swift, Super Bowl 2024'te Travis Kelce ve Chiefs'e tezahürat yapmak için 87 numaralı kolyeyi takıyor

moda

Süper Kase 2024

Bağlantılarımız aracılığıyla satın alırsanız Sayfa Altı telafi edilebilir ve/veya ortaklık komisyonu kazanabilir.

Tatlım, oyunlar başlasın.

Uçaktaki son durağı olan Tokyo'dan 13 saatlik uçuşundan yeni çıkmıştı. Çağların turu – Taylor Swift, Pazar günü 2024 Super Bowl için Las Vegas'taki Allegiant Stadyumu'na şık bir şekilde geldi.

Geçen yazdan bu yana Kansas City Chiefs'ten Travis Kelce ile çıkan, her zaman stil sahibi olan şarkıcı, sevgilisinin forma numarasını özel bir numarayla kopyaladı Stephanie Gottlieb Mücevherlerle süslenmiş “87” kolye Judith Leiber pençe futbolu (4.495 $) aynı kod numaralarını içerir.

Ve ekibi parlak kırmızı Erin Andrew Chiefs Ceketinden giyin (130$) – Arka kısım, takımın ilk oyun yılına gönderme yapan “60” rakamı ile süslenmiştir.

Tığ işi ile kombine Dion Lee Üst Korse (720 $), Swift ayrıca kristal kaplı bir elbise giymişti Kot alanı (695 $) uyluk boyunca parıldayan yırtmaçlarla.

Taylor Swift, Super Bowl'a Travis Kelce'nin forma numarasının işlendiği Stephanie Gottlieb kolyesini taktı. CBS
Şarkıcı, Dion Lee korsesini göz alıcı bir kot pantolonla eşleştirdi. NFL/Twitter

Daha önce bu sezonun başındaki bir maç için markanın göz alıcı denim şortlarını ve geçen Nisan ayında New York City'deki bir akşam yemeği randevusu için parlak kelebekli kot pantolonunu seçmişti.

Swift'in imzası olan kızıl rujun bir dokunuşu görünümü tamamladı.

Swift'in programı her zamanki kadar yoğun olsa da, bugün San Francisco 49ers'la karşılaşan Kelce'yi desteklemek için dünyanın öbür ucuna uçması çok mantıklı; Bir futbol sezonu boyunca, genellikle Chiefs temalı kıyafetler giyerek düzinelerce maçına katıldı.

Partnerinin kariyerine saygı duruşunda bulunan takılar takmasıyla tanınıyor. espn
Büyük maça arkadaşları Blake Lively ve Ice Spice ile geldi. NFL/Twitter

Ve geçen ay Baltimore Ravens'e karşı oynanan play-off maçında, çiftin ilişkisine saygı duruşunda bulunan çeşitli mücevher parçaları takarken göründü; aralarında “TNT” yazan Wove'dan bir elmas tenis bilekliği de vardı (Taylor ve Travis için, ikincisi hediye vermişti). onun parçası).

READ  AEW yıldızı CJ Perry (Fka WWE'den Lana) yayılan bir enfeksiyonu tedavi etmek için ameliyat oluyor

Ayrıca EB & Co. yüzüğü takıyordu. Kelsey'nin küpe takan annesi Donna'nın hediyesi olan erkek arkadaşının Chiefs formasından ilham aldı.

Wear Erin Andrews Chiefs ceketi, takımın oyundaki ilk yılı olan 1960'ı onurlandırıyor. NFL/Twitter

Swift'in Chiefs merkezli diğer önemli açıklamaları arasında Travis'in forma numarası ve takma adının yer aldığı dostluk bilezikleri, “87” numarasının dikildiği örgü bere ve bol miktarda vintage takım ürünü yer alıyordu.

Bu eşlerin birbirleri için olduğunun kanıtı değilse Oyunsonu, Seri Bir, Birinci Takımvb. ne olduğunu bilmiyoruz.

Daha fazla yükle…
https://pagesix.com/2024/02/11/style/taylor-swift-wears-87-necklace-to-cheer-on-travis-kelce-and-the-chiefs-at-super-bowl-2024/ ?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın