Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

12 Şubat 2024'te aşk üç burç için çok şanslı

12 Şubat 2024'te aşk üç burç için çok şanslı

12 Şubat 2024 aşkta en şanslı üç burç: Hepimiz biliyoruz ki başarılı bir romantik ilişkiye, bir ömür boyu sürmesini istediğimiz bir ilişkiye sahip olmak istiyorsak, duygularımız konusunda yeterince cesur olmalı ve ayağa kalkmalıyız. Aklımızdan geçenleri söyleme zamanı geldiğinde.

Dürüstlük olmadan, baskı altında yaşamaya başlarız ve yüzleşmenin gerekli olduğu durumlarda yüzleşme yeteneğinden yoksun kalırız, boğuluruz ve hüsrana uğrarız.

12 Şubat 2024, aslında böyle bir şeyi zarafet ve nezaketle yapabileceğimizi bilerek, yüzleşme korkumuzu yenme fırsatı veriyor.

Ay ile Mars arasında yüzleşmenin “üçüncü derece” anlamına gelmediğini anlayacağız. Öyle de olabilir ama aşkının sürmesini isteyen aşıklar için yüzleşme, sevdiğimiz kişiye yakınlaşmak, güvenli bir yerde olduğumuzu bilmek ve aynı güvenliği ona da sağlamak anlamına gelir.

Üç burç için Ay ve Mars'ın böyle bir yüzleşmeyi mümkün ve sorunsuz hale getirmek için doğru geçişler olduğunu göreceğiz. Bu mutlaka ortaklarımızla ciddi veya acil bir konuyu görüşmemiz gerektiği anlamına gelmez. Biz sadece hakikatte yaşamak istiyoruz ve bu gün, yani 12 Şubat 2024, eğer evrene güvenirsek, cesur ve güçlü kalırsak, bunu yapmak için harika bir fırsata sahip olduğumuzu bize gösteriyor.

12 Şubat 2024'te aşkta en şanssız üç burç:

1. Koç

(21 Mart – 19 Nisan)

İlişkinizden emin olmadığınız için 12 Şubat 2024 gününün sevgilinize çok önemli sorular sormak için size doğru zamanlama olduğunu hissedebilirsiniz. Bir süre bu sorulara cevap vermediniz çünkü cevaplarını gerçekten duymak isteyip istemediğinizden emin değildiniz. Bu gün size cesaretinizi desteklemek için Ay'ın Mars'tan geçişini veriyor ve bunu hemen gerçekleştirebileceksiniz; Şanslıydım.

Başka biriyle yüzleşmek asla kolay olmasa da, Koç olarak siz bile bu tür ham gerçeği gerektiren durumlarda dürüst olmayı zor buluyorsunuz. Bilmeniz gereken şeyler var ve ilk başta korkutucu görünse de Mars'la birlikte Ay'ın getirdiği güce tam olarak sahip olacaksınız. Dostça, yaklaşılabilir bir tavırla öne çıkacak ve romantik ilişki içinde olduğunuz kişiye önemli soruları soracaksınız.

READ  Aaron Carter'ın külleri, ölen kız kardeşi Amy ile birlikte öldü.

Sen güçlü ve cesur bir insansın Koç, ve bunun olmasına izin verecek cesarete sahip olduğunda amacını anlatmak her zaman işe yarar. Partnerinizin sizinle o anlamlı ve uzun zamandır beklenen sohbeti yapma fikrine açık olması için benimsediğiniz yaklaşımın tam olarak ihtiyaç duyduğu yaklaşım olduğunu göreceksiniz. Samimi sevgi ve şefkatle önünüzü açarsınız, bu da partnerinizin kendisini evinde ve güvende hissetmesini, konuşmak istediğiniz her konuyu sizinle konuşmasını sağlar.

İlgili: Bir İlişkide Eril ve Dişil Enerji Nasıl Dengelenir?

2. Kanser

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Dürüstlük her zaman en iyi politika olmuştur ve konu romantik bir ilişkide nasıl davranılacağına gelince, bu ilk kuraldır. Partneriniz size veya zihninize karşı açık ve dürüst olmalıdır. amaç ne? Ancak bu durum birçok soruyu da beraberinde getiriyor ve 12 Şubat 2024 olan bu günde o sorulardan biri çok ağır olabilir.

Onunla çıkar mısın Yengeç? Haftalardır sormaya can attığın soruyu soracak mısın? Evet yapacaksınız ve bunun nedeni güçlü bir güç tarafından destekleniyor olmanızdır. Ay ve Mars'tan bahsediyoruz ve bu klipte daha fazla bekleyemeyeceğinizi kendinize itiraf edebileceksiniz. Partnerinizle yüzleşmenin zamanı geldi ve geri dönüş yok.

Tüm bunların en güzel yanı, fikrinizi bu kişiye sunarken kendinizi iyi hissetmenizdir çünkü zamanlama doğrudur ve sözlerinizi destekleyen duygu da doğrudur. Çok uzun zamandır ilk kez kendinden emin hissediyorsun. Hiç pişmanlık duymuyorsun ve sinirlerin hazır. İşi halledeceksiniz ve sizin durumunuzda, Ay ve Mars sırasında görev, sevdiğiniz kişiye ve hepsinden önemlisi partnerinize çok önemli bir şey söylemekten ibarettir. iyi şanslar!

İlgili: Şimdiye Kadarki En İyi İlişkiyi Kurmanın 3 Basit Yolu

3. Terazi

(23 Eylül – 22 Ekim)

Sizin ve gerçekle ilgili olan şey, her zaman bunu söylemekten hoşlanmamanızdır, bu da bazen bazı şeyler hakkında yalan söylemeyi tercih ettiğiniz anlamına gelebilir. Her ne kadar yalancısın demiyorsak da, hayatında olup bitenler gerçeklerin seni korkutmasıdır. Bir şeyle yüzleşmek yerine, bir konunun etrafında dans edersiniz ya da fark edilmemek için küçük beyaz bir yalan söylersiniz. Yalan söyleyen insanlarda olduğu gibi siz de orijinal yalanları korumak için yeni yalanlar üretme eğilimindesiniz.

READ  Brendan Fraser gözyaşlarına boğuldu, 'Balina' Venedik Film Festivali'nde ayakta alkışlandı

Ay-Mars geçişi sırasında bu eski, korkunç kalıptan kurtulmak isteyeceksiniz. Yalan söylemenin sadece hayatınızı perişan hale getirdiğini ve er ya da geç her şeyin başınıza yıkılacağını gerçekten görüyorsunuz.

Bu, özellikle aşk hayatınız söz konusu olduğunda, gerçekten olmasını istemediğiniz bir şeydir. Partnerinizi o kadar çok seviyorsunuz ki, öğrenirse sizi terk edeceğini düşünerek bazı şeyleri ondan mutlaka saklıyorsunuz.

12 Şubat 2024 size gerçeği yaşama ve bu gerçeğin sizi özgür bırakmasına izin verme fırsatını veriyor. Partnerinizin sizi ve eylemlerinizi anlama yeteneğini azalttınız. En azından onlara kalmak mı yoksa gitmek mi istediklerine kendileri karar verme fırsatı verin. Onlara şüphe avantajını sağlayın. Bunu Ay ve Mars üzerinden yaparsanız, sert bir şey yapmaya niyetlerinin olmadığını göreceksiniz. Seni desteklemek ve seni sevmek için buradalar. Bunu yapsınlar.

İLGİLİ: Her İlişkinin Sürmesini İstiyorsa İhtiyaç Duyduğu 5 Güçlü Güven Türü

Yakut Miranda I Ching, Tarot, Runes ve Astrolojiyi açıklar. Özel okumalar sunuyor ve 20 yılı aşkın süredir sezgisel bir okuyucu olarak çalışıyor.