Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift’in The Tortured Poets Departmanı albümü üst üste yedinci haftadır Billboard 200 albüm listesinin zirvesinde kalmayı sürdürüyor.

Taylor Swift’in The Tortured Poets Departmanı albümü üst üste yedinci haftadır Billboard 200 albüm listesinin zirvesinde kalmayı sürdürüyor.

Adam S. tarafından yazıldı. Dailymail.com ve Associated Press için Vergi

00:01 10 Haziran 2024, güncellenme tarihi 00:11 10 Haziran 2024Taylor Swift’in son albümü The Tortured Poets Departmanı, üst üste yedinci hafta Billboard 200 albüm listesinde zirveye yerleşti.

Luminate İstatistiklerine göre, Grammy ödüllü 34 yaşındaki sanatçının son albümü, 6 Haziran’da sona eren haftada 148.000 albüm eşdeğeri birim sattı. tablo.

Albümün genel satış rakamları bir haftada yüzde 16 düştü ve Morgan Wallen’in geçen yıl 18 Mart’tan 3 Haziran’a kadar 12 hafta zirvede kalan One Thing at a Time’dan bu yana bu başarıya ulaşan ilk rekor oldu.

Swift’in kişisel kataloğunda, art arda yedi hafta süren seri, Tormented Poets Chapter’ın, Folklore albümünü üst üste haftalarca geride bırakmasına yardımcı oldu. Temmuz 2020’de yayınlanan “Folklor”, başlangıçta altı hafta, toplamda ise sekiz hafta boyunca 1 numarada yer aldı.

Genel olarak Swift’in en uzun süre zirvede kalan ilk albümleri 2008’deki Fearless ve 2014’teki rekor 1989’dur; her ikisi de 11 hafta boyunca bir numarada kalmıştır.

Taylor Swift’in son albümü The Tortured Poets Departmanı, üst üste yedinci hafta Billboard 200 albüm listesinde zirveye yerleşti. 34 yaşındaki şarkıcı, cumartesi günü İskoçya’nın Edinburgh kentinde düzenlenen Eras Turu’nun son durağında görüntülendi.
Luminate istatistiklerine göre, Grammy ödüllü sanatçının son albümü 6 Haziran’da sona eren haftada 148.000 albüm eşdeğeri birim sattı.

Bu haftanın kilometre taşı, Swift’in Billboard 200’de şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan solo sanatçı albümü olan 1 numaralı albümünün 76. yıl dönümü. Merhum Elvis Presley ise 67 hafta boyunca 2. sırada yer aldı.

Billboard’a göre Swift, solo sanatçıların 1 numaralı albümlerinin çoğunda (toplamda 14 albümle) Jay-Z ile beraberliği sürdürüyor.

Bu birimi yeniden boyutlandırmak için burayı tıklayın

Kansas City Chiefs’in yıldızı Travis Kelce (34) ile birlikte olan Swift, hafta sonunu İngiltere’nin Edinburgh kentinde geçirdi.

Swift, hafta sonu dışarıda büyük kalabalığa performans sergilerken, NFL yıldızı Cumartesi günü Cleveland Browns’tan David Njoku’nun ev sahipliği yaptığı Eastlake, Ohio’daki softbol yardım etkinliğinde evden koşma yarışmasını kazanarak vuruş becerilerini gösterdi.

READ  Deadpool 3, Ryan Reynolds Marvel - The Hollywood Reporter'ı Yönetecek Shawn Levy'i Aldı

Cleveland’da büyüyen Kelce, tam da etkinlik devam ederken Lake County Kaptanlar Küçükler Ligi’nin evi olan Classic Park’a geldi.

Sahaya çıkarken Kelce, Browns’un savunma oyuncusu Myles Garrett ve oyun kurucu Deshaun Watson’ı sıcak bir şekilde karşılamadan önce bazı taraftarlarla el sıkıştı.

Lisede beyzbol oynayan Kelce, vurucu kutusuna girdiğinde etkileyici bir performans sergiledi.

Kelce, son vuruşunu yaptıktan ve galibiyet için çitin üzerinden bir top daha gönderdikten sonra kutlama amacıyla sopasını çevirdi ve kalelerin etrafında bir zafer turu attı.

Swift, Cuma günü Eras Turu’ndaki son durağı için Scottish Gas Murrayfield Stadyumu’nda sahnede fotoğraflandı.
Müzik sanatçısının yüzlerce hayranı Perşembe günü ilk gösterisi öncesinde mekanın dışında görüldü.
Swift, hafta sonu dışarıda büyük kalabalığa performans sergilerken, erkek arkadaşı Travis Kelce Cumartesi günü Eastlake, Ohio’daki bir softbol yardım etkinliğinde home run yarışmasını kazanarak vuruş becerilerini gösterdi.
Kansas City Chiefs’in dar tarafı, Cuma günü Kansas City, Missouri’de NFL futbol takımı için düzenlenen takım etkinlikleri sırasında esneyerek fotoğraflandı.
Başkan Joe Biden, Super Bowl LVIII zaferini kutlamak için 31 Mayıs’ta Beyaz Saray’ın Güney Çimenliğinde Super Bowl şampiyonu Kansas City Chiefs ile düzenlenen bir etkinlik sırasında Kelce ile birlikte fotoğraflandı.

Üç kez Super Bowl şampiyonu olan Kelce, son yıllarda bu yaz Tight End Üniversitesi’ne kaydolan Njoku’ya yakınlaştı.

Njoku, “Bu benim arkadaşım dostum” dedi. “Gerçekten hayatımda tanıştığım en saf insanlardan biri. Her zaman iyi demektir. Genel olarak harika bir ahbap.”

Kelce her zaman Cleveland beyzbol takımını destekledi ve geçen yıl futbol topu gibi attığı talihsiz bir tören atışına imza attı.

Kelce tatil boyunca meşguldü. Yakın zamanda Chiefs için düzenlenen takım etkinliklerine katıldı ve Başkan Joe Biden’ın Super Bowl şampiyonlarını ağırladığı sırada Beyaz Saray’ı ziyaret etti.