Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Söylenti Raporu: Ricochet’in WWE’den ayrılması, Joe Hendry’nin heyecanı, Penta’nın mutsuzluğu ve daha fazlası!

Söylenti Raporu: Ricochet’in WWE’den ayrılması, Joe Hendry’nin heyecanı, Penta’nın mutsuzluğu ve daha fazlası!

Profesyonel güreşle ilgili söylentiler üzerine spekülasyon yapmak birçok taraftar için en sevilen eğlencedir, belki de maçları gerçekten izlemekten sonra ikinci sıradadır. Bu günlük sütunda, profesyonel güreş söylenti çarkının yaydığı en son söylentilere göz atıyoruz.

Önemli hatırlatma: Söylentiler sadece söylentidir. Bunların hiçbiri gerçek olarak doğrulanmadı, bunun yerine profesyonel güreş söylentileri arasında dolaşıyor. Söylentilerin doğruluğunu, burada bulabileceğiniz Söylentilere Bakış adlı haftalık bir özellikte takip ediyoruz. Unutmayın, her şeye biraz şüpheyle yaklaşın.

Bugünün söylentileri:

  • Değeri ne olursa olsun, Dave Meltzer Ricochet’nin WWE’den ayrılacağı yönündeki tüm söylentilere değinen Ricochet, başlangıçta durumun “hala havada olduğunu” söyledi ancak daha sonra kendisine “bir karar verildiğinin” söylendiğini ve tüm işaretlerin onun ayrıldığını gösterdiğini belirtti.
  • sırasında, Dövüş seç WWE’nin, Ricochet’nin ayrılışını kolaylaştırmak için onunla yaratıcı bir şekilde nasıl başa çıkılacağı konusunda tartıştığı bildiriliyor. Fikirlerden biri Bronbreaker’ın onu aciz bırakmasını sağlamak.
  • Ayrıca Joe Hendry’nin, NXT yeteneğinin kamuoyu önünde birlikte çalışmayı umduğunu söylediği TNA’deki isimlerden biri olduğunu söylüyorlar.
  • the Güreş Bülteni Penta’nın “CMLL yetenekleriyle gösterilere katılmasına izin verilmediğinde” “bir noktada” AEW’den memnun olmadığını söyledi. Ancak bu sorunların çözülmüş gibi göründüğünü söylüyorlar. Bununla birlikte bazıları Penta’nın WWE’de kullanabilmek için kendi adının haklarını satın almaya çalıştığını ve kontratı sona erdiğinde seçeneklerini keşfedeceğine inananların olduğunu söyledi.
  • buna göre savaşGigi Dolin’in dizinde ciddi bir yaralanma var ve başlangıçta yaralandığı sırada kendisini ortalıkta tutmak için televizyonda skeçler yaparken tutuluyordu, ancak son zamanlarda Performans Merkezi’nde görülmedi.

Eklemek istediğiniz ilginç söylentiler duyduysanız, bunları aşağıdaki yorumlar bölümüne göndermekten çekinmeyin. Bunların söylenti olduğunu ve gerçek olarak onaylanmadığını unutmayın, bu yüzden lütfen bunlara bu şekilde davranın. Haftalık Söylentilere Bakış’ımıza göz atın Burada Söylentilerin kaç kez doğru çıktığını takip etmek.