Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ted Lasso, Show’un Geleceği finalisti

Ted Lasso, Show’un Geleceği finalisti

+ Elma TV

Görünüşe göre Apple TV+, “Ted Lasso”nun üçüncü ve son sezonunu bu yılın başlarında tamamladı; bu final, Jason Sudeikis’in karakter hikayesini etkili bir şekilde sona erdiriyormuş gibi görünse de, bazı yardımcı karakterler için kapıyı açık bırakıyor.

Finale giden yolda ve finalden sonraki zamanda, herkes sinir bozucu bir şekilde kararlı değildi. Ortak yaratıcı Brendan Hunt, ortak yıldız/yazar Brett Goldstein ve Hannah Waddingham gibi aktörlerin hepsi, hala keşfedilebilecek çözülmemiş hikayeler olduğuna dikkat çekti, ancak bir takip için herhangi bir gerçek plan olduğunu göstermedi.

Gösterinin prömiyeri önümüzdeki ay yapılması planlanan ancak şimdi Ocak ayına taşınan Primetime Emmy Ödülleri’nde yapılmadan önce, THR Bitiş yönetmeni Declan Looney ile gösterinin gerçekten bitip bitmediği hakkında konuştu.

İkinci sezondaki çalışmasıyla Emmy kazanan Looney, yapım sırasında bunun “şimdilik son” olduğunu hissettiğini söyledi. Sonu bir kapanış noktası olarak tasvir etmeye nasıl yaklaştığını açıklamaya devam ediyor:

“Herkes bunun bir son olduğunu biliyor ama artık aynı zamanda bir son. (Gülüyor.) Bir şey olmadan önce iki ya da üç yıl geçecek – eğer bir şey olursa – o yüzden tüm bu hikayeleri düzgün bir şekilde bağlamaya çalışalım.

Senaryonun nasıl teslim edildiğini hatırlamaya çalışıyorum, çünkü belki de ondan iyi bir parça almışım gibi hissettim ve sonra daha fazlası gelecekti – ama daha ne kadarını bilmiyorum. “Yapılacak çok fazla kısıtlama var!” Sonra Jason bana kalan sayfaları verdi ve “Ah! Onun burada yaptığı da bu” gibiydi.

Akış hizmeti, görünüşe göre en büyük dizisi sona erdiği için başarısını garanti edecek bir içerik kitaplığı oluşturmayı başarsa da, Apple’ın kendisi dizinin geleceği konusunda sessiz kaldı.

READ  Olivia Culpo, Nick Jonas'la ilişkileri konusunda dürüst olduğu için evleneceğini düşündü.