Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lionel Richie, kapalı gişe Madison Square Garden gösterisini iptal etti, kötü hava koşullarını gerekçe gösterdi – Son başvuru tarihi

Lionel Richie, kapalı gişe Madison Square Garden gösterisini iptal etti, kötü hava koşullarını gerekçe gösterdi – Son başvuru tarihi

Köpek ödevimi yedi. Çek postada. Trafik yedeklendi.

Klasik mazeretler listenize “şiddetli hava”yı ekleyin.

Lionel Richie ve Earth Wind & Fire Cumartesi günkü kapalı gişe Madison Square Garden gösterisini başladıktan bir saat sonra iptal etti.

Richie, Milli Vanilli’den bir sayfa ödünç aldı ve yağmuru suçladı. Kötü hava koşulları nedeniyle New York’a uçamayacağını iddia etti.

Gösteri, ertelendiğinde beklenen 19:30 ET çıkışının bir saat gerisindeydi ve geriye çoğu seyahat ve otel masrafları kısıtlanan şehir dışında 20.000 kişi kaldı.

“Şiddetli hava koşulları ve New York ve çevresine inememem nedeniyle bu akşamki gösteriye katılamayacağım” dedi. 20:31’de tweetlendi

“Kendimi çok üzgünüm. Gösteriyi 14 Ağustos Pazartesi gününe erteliyoruz. Hepinize göstermek için sabırsızlanıyorum. Bu akşamki gösterinin biletleri Pazartesi günkü gösteri için geçerlidir.”

Earth Wind and Fire’ın bir gösteri oynaması planlanıyor Bridgeport’taki Hartford HealthCare Coliseum’da, Connecticut, Pazartesi günü Ritchie olmadan. Yeniden planlanan New York tarihini yapıp yapamayacakları belli değil.

READ  En İyi Film, Sadece Bir Haftalık Sayıyla Artık Uygun Değil - The Hollywood Reporter