Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Teenage Engineering, etkileyici CM-15 ile mikrofon alanına giriyor

Teenage Engineering, etkileyici CM-15 ile mikrofon alanına giriyor

Butik bir müzik aleti üreticisi olan Teenage Engineering yeni bir ürünle geri döndü ve bu daha da ilginç 1.600 ABD dolarından başlayan masa. CM-15 bir Yasal taşınabilir kapasitif mikrofon Stüdyo kullanımı ve uzak ayarlar için tasarlandı. Şirket, çoklu bağlantı ve güç seçeneklerine sahip olduğu için bunu “dünyanın ilk hepsi bir arada mikrofon teklifi” olarak tanımlıyor.

Bu şeyi herhangi bir uygun miksere veya ses arabirimine takarak geleneksel hayalet gücün üzerinden çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, şarj başına on saat kullanım sağlayan yerleşik bir pil de vardır. Hiçbirine erişiminiz yok mu? Biraz meyve suyu almak için herhangi bir USB-C bağlantı noktasına takmanız yeterli. Bu çok uygun. Bağlantılar için 3,5 mm’lik bir hat çıkışı, mini XLR ve yukarıda belirtilen USB-C bağlantı noktası vardır. Mikrofonun yerleşik bir ön yükselticisi vardır, böylece doğrudan bir bilgisayara, telefona veya etkileyici (ve pahalı) OP-1 Field gibi diğer genç mühendislik cihazlarına gidebilirsiniz.

Yakın zamanda piyasaya sürülen TX-6 mikser gibi, CM-15 de küçük ama yine de biraz ses büyüsü için yer bulmayı başarıyor. Taşınabilir kayıt ekipmanlarında nadir bulunan 1 inçlik büyük bir diyafram kapsülüne sahiptir. Mikrofon ayrıca TE’nin söylediğine göre ESS Sabre analogdan dijitale dönüştürme özelliğine sahiptir ve mikrofonun “yüksek kaliteli sesi korumasına ve her türlü kayıt durumunda olağanüstü ayrıntıları yakalamasına” yardımcı olur.

Arkada ses kaynağına uygun bir kazanç anahtarı vardır ve senkronize ses/video içeriği için doğrudan video kameraya 3,5 mm’lik bir hat bağlanabilir. Dövme metal yapı dayanıklıdır ve mikrofonun genel estetik çekiciliğine katkıda bulunur. Mikrofon standlarıyla evrensel uyumluluk için çeşitli adaptörlerle birlikte gelir ve hassas yerleştirme için yerleşik bir eğme mekanizmasına sahiptir. Mikrofon için mini bir tripod mevcut, ancak ekstra 100 $ maliyeti var.

READ  Bu iPhone 6 LED ışıklı mı?

Şimdi fiyata. Bu bir Genç Mühendislik ürünü, bu yüzden bu küçük canavarı eve getirmek için 1.200 dolardan fazla ödemeye hazır olun. CM-15, TX-6 mikseri ve OP-1 Field Compound’u içeren eksiksiz bir TE kurulumu için, maliyeti 4400 dolardan fazla. Mikrofon, Haziran ayında gönderilmeye başlanacak.