Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tekashi69’un eski kız arkadaşı Yailin La Mas Viral, kelepçelenerek götürülmeden önce “ona birkaç kez 2X4 ile vurup Bentley’sinin ön camını parçaladıktan sonra” tutuklandı.

Tekashi69’un eski kız arkadaşı Yailin La Mas Viral, kelepçelenerek götürülmeden önce “ona birkaç kez 2X4 ile vurup Bentley’sinin ön camını parçaladıktan sonra” tutuklandı.
  • Rapçi Tekashi69’un eski kız arkadaşı Yailin La Mas Viral da Bentley’ini parçaladı
  • Virus’un tutuklanmasının ardından Tekashi, kendisine yönelik iddia edilen saldırıyı tasvir eden birkaç video paylaştı.
  • Viral şimdi ağırlaştırılmış darp, tanık tahrifatı ve ağır cezai yaramazlık suçlamalarıyla karşı karşıya

Rapçi Tekashi 6ix9ine’in eski kız arkadaşı Yailin La Mas Viral’in kendisine 2×4 ile saldırdığı ve yetkililerin Perşembe gecesi onu tutukladığı iddia edildi.

Virus, 6ix9ine’in Miami’deki evinde meydana gelen bir olayın ardından tutuklandı ve şimdi ağırlaştırılmış darp, tanık tahrifatı ve ağır cezai yaramazlık suçlamalarıyla karşı karşıya.

6ix9ine polis memurlarına, kendisine ve arabasına saldırmadan önce Viral ile bütün gün tartıştığını söyledi.

Viral’in ayrıca rapçinin cep telefonuna kaydedilen bir olayda saçını çektiği iddia edildi ve sonunda daha fazla görüntü yayınladı. onun için instagram.

Rapçi, 6ix9ine’in viral bir şekilde dövüldüğünü, kendisine iki keskin olmayan nesneyle saldırıldığını, arabasına tekme atıldığını ve sonunda kelepçelendiğini gösteren birkaç video paylaştı.

Tekashi 6ix9ine, 21 yaşındaki eski kız arkadaşı Yailin Las Mas Viral’in kendisine çok sayıda keskin olmayan nesneyle saldırdığını gösteren birkaç video yayınladı.

Rapçi, “Kötü konuşan herkes için, burası ABD, buradaki erkekler bir kadına vururlarsa hapse girerler” diye yazdı.

Paylaşımlarının “sadece bir gösteri olmadığını” açıkladı ve artık “kötü adam” olarak gösterilmek istemediğini söyledi.

20 dakika içinde video İspanyolca, “Gözetim altındayım ve asla bir kadına elimi sürmeyeceğim” dedi. Dedikodu yapmak için burada değilim, adımı temize çıkarmak ve bu konunun sorumlu bir şekilde ele alınmasını istemek için buradayım.

6ix9ine ayrıca doğum sonrası depresyonun virüsün istismar edilmesinde rol oynayabileceğini öne sürdü.

Bir videoda Virus'un bir evin önünde 6ix9ine'i bıçakla tehdit ettiği ve rapçiye tekrar tekrar bunu yapmasını söylediği görülüyor.

Bir videoda Virus’un bir evin önünde 6ix9ine’i bıçakla tehdit ettiği ve rapçiye defalarca “yürümesini” söylediği görülüyor.

Rapçi, Viral'in Instagram Hikayesinde birden fazla kez yardıma ihtiyacı olduğunu yazdı ve daha sonra yayınladığı ayrı bir videoda da bunu yaptı.

Rapçi, Viral’in Instagram Hikayesinde birden fazla kez yardıma ihtiyacı olduğunu yazdı ve daha sonra yayınladığı ayrı bir videoda da bunu yaptı.

6ix9ine, rapçiyi virüsü kötüye kullanmakla suçlayan Dominikli radyo sunucusu Santiago Matias'ın yaptığı çeşitli açıklamalara yanıt olarak videoları Instagram hesabında yayınladı.

6ix9ine, rapçiyi virüsü kötüye kullanmakla suçlayan Dominikli radyo sunucusu Santiago Matias’ın yaptığı çeşitli açıklamalara yanıt olarak videoları Instagram hesabında yayınladı.

Videolar, Dominikli radyo sunucusu Santiago Matias’ın rapçinin Virus’u kötüye kullandığı yönündeki iddialarına yanıt niteliğindeydi.

Mathias’ın suçlamaları, yüzündeki morluklar ve kesikleri gösteren viral fotoğrafların internette dolaşmaya başlamasının ardından geldi.

Fairall, kendisini yaralayan bir araba kazası geçirdiğini ancak saldırıya uğramadığını söyledi.

Radyo sunucusu 6ix9ine’i taciz etmekle suçladı ve rapçi, dün gece videoları yayınlamadan önce Mathias’ın suçlamalarına doğrudan yanıt verdi.

Viral, o gece 6ix9ine'e keskin olmayan nesnelerle saldırmanın yanı sıra başka şeyler de yaptı ve tüm bu çetin sınavdan sonra sonunda kelepçelendi.

Viral, o gece 6ix9ine’e keskin olmayan nesnelerle saldırmanın yanı sıra başka şeyler de yaptı ve tüm bu çetin sınavdan sonra sonunda kelepçelendi.

6ix9ine, “Santiago Matias, seni tüyler ürpertici korkak, bunca zaman Yaelyn’i korumak için sessiz kaldın” diye yazdı.

Şöyle ekledi: “Asla bir ses mühendisi olamayacaksın – senin için her şey ağlar, görüşler, ne kadar önemsiz bir insan – Yalin’in yardıma ihtiyacı var ve bundan faydalanabilirsin.”

6ix9ine ayrıca Mathias’ı canlı şovunda akıl hastası bir virüs kullanmakla suçladı.

‘@alofoke bunun nesi var, bu sizin kampanyanız için mi?’ Diye sordu.

TMZ Tutuklanma haberini ilk yayınlayan o oldu.