Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Gates, 35 yıldır CBS'de yayınlanan ilk siyah gündüz sabunu

The Gates, 35 yıldır CBS'de yayınlanan ilk siyah gündüz sabunu

CBS açılıyor Portallar.

Paramount Global destekli yayın ağı, resmi bir dizi siparişi verdi kapılar, 35 yıldır ilk siyah gündüz televizyon dizisi.

Kanal Pazartesi günü yaptığı duyuruda, varlıklı siyah bir ailenin lüks, güvenlikli bir sitedeki hayatını anlatan dizinin Ocak 2025'te yayınlanacağını duyurdu. Kesin zaman dilimi, lansman tarihi ve diğer ayrıntılar daha sonra açıklanacak.

Serinin resmi olarak teslim alınması, CBS'nin NAACP ile işbirliği yaptığını duyurmasından bir ay sonra gerçekleşti. Portallar, haberin metne olan güveni göstermeyi ifade ettiği yer. Daha önce dizinin 2.000'den fazla bölümünü yazan Michel Val-Jean Cesur ve güzel Ve Kamu hastanesiCBS Studios/NAACP Proje Başkanı Sheila Ducksworth'un yanı sıra Leon Russell, Derek Johnson ve Kimberly Dobriner ile birlikte dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Portallar Ducksworth, Mart ayında projenin gelişimi ilk kez duyurulduğunda, “Gündüz dramasında sevdiğimiz her şey taze, taze bir bakış açısıyla olacak” dedi. “Bu dizi, çok boyutlu karakterleri, heyecan verici hikayeleri ve Siyah kültürünün ön planda olmasıyla, televizyon yayıncılığında çığır açıcı bir an olma potansiyeliyle, geleneksel olarak yeterince hizmet alamayan izleyicileri yeniden canlandıracak. Portallar Projenin ana odak noktalarından biri olan etkili bir temsile sahip olacaktır. Bu projeyi, gündüz televizyonunun en uzun süredir devam eden ve en tutkulu şampiyonlarından ikisi olan CBS ve P&G ile siyah seslere ve sanatçılara olan kalıcı bağlılığı güçlü ve ilham verici olan NAACP ile birlikte geliştirmekten heyecan duyuyorum.

beğenmek Hollywood Muhabiri Geçen ay bildirildiği üzere, siyah temalı son gündüz bölümü 1989'da NBC ile geldi. NesillerBaşlangıcından bu yana siyahi bir aileyi konu alan ilk Amerikan dizisi olduğu da söyleniyor. Fox da övgüyü hak etti imparatorluk, Lee Daniels ve Danny Strong draması 2015 yılında gösterime girdi ve bazıları tarafından prime time dizisi olarak değerlendirildi.

READ  Taylor Swift ve Travis Kelce tatilde birlikte görüntülendi

Pembe diziler ölmekte olan bir türdür. Yayında sadece üç gündüz pembe dizisi kaldı: Gençler ve huzursuzlar, Cesur ve güzel Ve Kamu hastanesiile Hayatımızın günleri Birkaç yıl önce NBC'den Peacock yayıncısına geçtim. ABC, 2011'de iki pembe diziyi iptal ederek manşetlere çıkmıştı. tüm çocuklarım Ve Yaşanacak bir hayat, Prospect Park her ikisini de çevrimiçi olarak canlandırmaya çalışıyor. CBS yakın zamanda 51 yaşındaki oyuncuyu yeniledi Gençler ve huzursuzlar Dört ek sezon için.

Portallar CBS Studios ve NAACP tarafından geliştirildi ve Procter & Gamble'ın bir bölümü olan P&G Studios da dahil oldu.