Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kyle Marissa Roth öldü: TikTok yıldızı 36 yaşındaydı

Kyle Marissa Roth öldü: TikTok yıldızı 36 yaşındaydı

Tartışmalı Hollywood konularını tartışmasıyla tanınan popüler TikTok yaratıcısı Kyle Marissa Roth öldü. 36 yaşındaydı.

Kız kardeşi Lindsay Roth, Pazartesi günü sosyal medyadan “geçen hafta vefat ettiğini” söyleyerek haberi duyurdu. Ölüm nedeni açıklanmadı.

Lindsay Roth, “Bir aile olarak hâlâ onun hayatını nasıl düzgün bir şekilde kutlayıp onurlandıracağımızı işliyor ve karar veriyoruz” dedi. Instagram'da yazdı. “Mizah anlayışı, zekası, güzelliği, dedikodusu, atletizmi ve daha fazlasıyla pek çok insana dokunduğunu biliyorum; pek çok yeteneği vardı.”

Lindsay Roth şunları ekledi: “Bu kaybı şimdi öğrenenler için çok üzgünüm. Bu ruhlar için yumuşak bir geçiş için her türlü dua, düşünce, kutsama veya niyet memnuniyetle karşılanacaktır.”

Roth'un annesi Jackie Cohen Roth da TikTok yıldızına saygı duruşunda bulunarak şunları yazdı: LinkedIn“Burası kişisel yaşam paylaşımları için bir platform değil ancak bu platformdaki bağlantılarımın çoğu yıllar öncesine dayanıyor ve paylaşacak çok büyük bir kaybım var. Kızım Kyle vefat etti. Bazılarınızın hayatına kişisel olarak, bazılarınızın hayatına ise dokundu. Onun muazzam hayatını başka bir platformda Kyle sevdi ve hararetle yaşadı.” Şu anda hiçbir şeyin anlamı yok ve önümüzdeki birkaç gün içinde bunu daha iyi anlayacağız. Lütfen birbirinize karşı nazik olun.”

TikTok'ta 175.000'den fazla takipçiye sahip olan Ruth, ünlü dedikoduları ve eğlence haberleri hakkında konuştuğu videoları yükleyerek üne kavuştu. Videolarının çoğuna kendine özgü sloganıyla başlıyor: “Daha fazlasını mı istiyorsun? Sana daha fazlasını vereceğim.”

READ  Sevgili Abby: Kızım bir ünlünün düğününe davet edildi