Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“The Mandalorian”a Lizzo, Jack Black ve Christopher Lloyd’dan Küçük Oyuncular Ekleniyor – Son Tarih

“The Mandalorian”a Lizzo, Jack Black ve Christopher Lloyd’dan Küçük Oyuncular Ekleniyor – Son Tarih

Kuvvet Bununla güçlüdür. Ve bu. Ve bu.

DIsney+ dizisi “The Mandalorian”ın son bölümünde çok sayıda konuk yıldız galaksinin genişleyen evrenine çok ama çok uzaklardan katılırken çok sayıda konuk oyuncu yer aldı.

Özellikle Lizzo, Grogu ile arkadaş olan soylu bir kadını canlandırarak gösteriyi çaldı.

Bugün Instagram’da “Star Wars” olan her şeye olan sevgisini anlattı.

Lizzo bugün Instagram’da “Ben küçük bir kızken, babam beni bir geçit töreni gibi Star Wars ile tanıştırdı” diye yazdı. “Üçleme onun en sevdiği film ve kısa sürede benim oldu. Jon Favreau beni arayıp Dutch rolünü teklif ettiğinde, babamın hâlâ bizimle olmasını dileyerek bütün gün ağladım çünkü o çok gurur duyacaktı. Star Wars hiç düşünmediğim bir rüyaydı.” mümkün – ama John, Bryce ve galaksideki herkes sayesinde, artık sürekli büyüyen yıldızlar destanının bir parçasısınız. Saygın bir arkadaşlığım var ve sonsuza kadar minnettarım. Yol bu…. Ve Güç olabilir seninle olmak.”

Bölümün hikayesinde Lizzo, Jack Black ile evlenir ve ekranda Dış Halka Düşesi gezegeni Blazir-15 olarak kubbeli imparatorluğunda süzülür. Black, Blazers’a sürüldüğünde Düşes’e aşık olan eski bir İmparatorluk subayı olan Yüzbaşı Bombardier’i canlandırıyor.

Kısa süre sonra Mando, Grogu ve diğer Mandalorian Bo-Katan Kryze’nin ortaya çıkmasıyla irkilirler. Ancak Bebek Yoda taklidi, Lizzo’nun yaratıkları bir dizi çemberden geçirmeyi içeren bir çim oyununu kazanmasına yardım etmek için Güç’ü kullandığından, Grogu onları çabucak ısıtır.

Bölümün ilerleyen bölümlerinde bir başka ünlü kamera hücresi, Christopher Lloyd (“Geleceğe Dönüş” ününden Doc Brown olarak da bilinir) gezegenin güvenlik komiseri Helgate olarak görünür.

Komiser, sunuculara dönüştürülen yeniden amaca uygun hale getirilmiş savaş botlarını denetlemekle görevlendirilmiştir. Ancak Komiser, Sith Count Dooku’ya sadıktır ve bazı otomatları arızalanmaları için düzeltir. Lizzo eylemi keşfeder ve onu kovar, ancak ardından Grogu mutlu bir son yaratmak için şövalyeler yapar.

READ  Jamie Lee Curtis One Piece şovuna katılacağına yemin etti