Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Mandalorian Episode 7 Clip, sevilen Star Wars karakterinin canlı aksiyon dönüşüne dair ipuçları veriyor.

The Mandalorian Episode 7 Clip, sevilen Star Wars karakterinin canlı aksiyon dönüşüne dair ipuçları veriyor.

Spoiler uyarısı: Bu makale, Mandalorian Disney+ serisinin 3. Sezon – 7. Bölümü ve önceki bölümler için bazı spoiler ve Rebels dahil diğer Star Wars şovlarında yer alan karakterlerden bahsetmektedir.

Star Wars Celebration 2023’te paylaşılan The Mandalorian 3. Sezon 7. Bölüm’den bir klip, sevilen Star Wars karakterinin canlı aksiyon dönüşüne dair ipuçları veriyor.

Bir Lucasfilm Studios sunum paneli sırasında, gelecek haftaki bölümden bir klipte Moff Gideon, Büyük Amiral Thrawn dışında herhangi bir şeyin nerede olduğunu sorarken gösterildi.

Thrawn, şimdiye kadar yalnızca Star Wars: Rebels’daki mevcut kanonda görünmesine rağmen, genellikle Star Wars hayranlarının en sevdiği karakterlerden biridir.

Karakterin yolculuğu hakkında sadece bir değil iki kitabı var, ancak, canlı aksiyon Star Wars çıkışını yakında Ahsoka’da yapacağına dair yoğun bir söylenti var. Ve bu klipte Moff Gideon’dan bahsedildiği düşünüldüğünde, beklenenden daha erken ortaya çıkabilir gibi görünüyor.

Klip, fütüristik bir şehirde açılıyor ve Elijah Kane, Moff Gideon ile bir hologram aracılığıyla konuşuyor. The Mandalorian’ı tartışırken Moff, sorunlara hangisinin neden olduğunu sorar ve elbette Bo-Katan ve Din Jaren’dir.

Moff Gideon, “Amiral Thrawn kayıp. Saygılarımızla, tek başarı umudumuz onun dönüşünün gizliliğine bağlıdır” demeden önce “Mandaloryalı arkadaşlarımızla ben ilgileneceğim,” dedi. taht. Yaklaşan dönüşünden bahsetmiştim. Belki de yeni bir liderliğe bakmamızın zamanı gelmiştir.”

The Mandalorian’ın 3. Sezonunda sadece iki bölüm kaldı, ancak yönetici yapımcı Rick Famuyiwa, önceki sezonlardan olay örgüsüne değinileceğini söyledi.

“Şovun iki sezonu ve Boba Fett kitabı boyunca işler gelişiyor” dedi. “Açıkçası yedi ve sekize geldiğimizde pek çok ilginç şeyin ortaya çıktığını ve bazı çözümler göreceğimizi düşünüyorum.”

READ  Evan Rachel Wood, Weird Al biyografisinden önce Madonna'nın sesini inceliyor

Geçen haftaki bölümle ilgili incelememizde IGN, “‘Guns for Hire’da Mandalorian o kadar aptallaşıyor ki, Bo-Katan ve Din Djarin, Jack Black ve Lizzo’da bir yan görev yapana kadar daha fazla Mandalorian ile tanışamıyor. bölüm güzel görünüyor, Ancak, hafif belirsizlik ve bariz sonuç, onu tatminsiz hissettiriyor.

Ryan Dinsdale, IGN ve Birleşik Krallık haber editörü için serbest çalışan bir gazetecidir. Bütün gün The Witcher hakkında konuşacak.