Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Steelers, OL Isaac Seumalo ile anlaştı

The Steelers, OL Isaac Seumalo ile anlaştı

Bu yılın serbest oyuncu sınıfında kalan en ateşli hücum oyuncularından biri, eyalet içinde hareket etmek üzere görevlendirildi. ishak somalo The Score’dan Jordan Schultz’a (Twitter) göre, Steelers ile üç yıllık bir anlaşmanın şartlarını kabul etti. bağlantı).

28 yaşındaki oyuncu, NFL kariyerinin yedi yılını Eagles’ta geçirdi ve oynadığı 80 maçın 60’ını gördü. 2019 kampanyasından bu yana tam zamanlı bir başlangıç ​​yapan Seumalo, geçtiğimiz sezondan önce öncelikle sol bekte çalışırken görülüyordu. 2022’de dört yıl sonra ilk kez sağ açık oynadı ve Eagles sağ bekçisi olarak 1.100’ün üzerinde yakalama kaydetti.

Eski üçüncü kaleci, tutarlılığı sayesinde Philadelphia ile ikinci bir üç yıllık, 15.92 milyon dolarlık sözleşme kazandı. Seumalo’nun güçlü performansı, PFF’nin yıl boyunca aldığı olumlu notlara yansıdı ve bu da onu ligdeki en iyi atlet erkekler arasında sıraladı. 2022’de 72,7’lik genel puanı, onu uygun tüm gardiyanlar arasında ilk 10’a soktu.

Bu, ayrılışını NFC şampiyonlarına fark ettirecek olsa da, şaşırtıcı değil. Eagles’ın serbest oyuncu döneminde bir dizi mağlubiyete hazır olduğu düşünülüyordu ve şimdiden bu yılki Super Bowl’dan ayrılma yarışına katkıda bulunan birkaç kişi gördüler. Siumalo, Philadelphia’da bunu yapan son kişi olacaktı. Cam Jurgens halef adayı olarak onun yerine. 2022 ikinci tur oyuncusu bir gün içinde değiştirilmek üzere seçildi Jason Kelsey ancak ikincisinin en az bir yıl daha oynamaya devam etme kararı, Jurgens’in sağ savunmada oynama süresi almasına izin verecektir.

Seumalo’nun 2021’de kaçırdığı 14 ve 2020’de yedi maç dahil olmak üzere bir sakatlık geçmişi var. Ancak, son yıllarda birkaç hamle yapan bir Steelers takımı için onun eklenmesi önemli. İçerideki gelişme, Pittsburgh’un O-line’ına büyük bir destek sağlayacak ve potansiyel olarak 2022’de hücum sahalarında orta sıralara geldikten sonra sahada bir ribaund sezonuna zemin hazırlayacak.

READ  MSU tüneli tartışmasında Jim Harbaugh: 'Özür işi bitirmeyecek'

Seumalo’nun eklenmesi, Pittsburgh’un başka bir eski Eagles oyuncusuyla sözleşme imzalamasından kısa bir süre sonra geldi. Nate Herbig. İkincisi, iki yıllık mütevazı bir anlaşma imzaladı, ancak başlangıç ​​​​rolünün söz konusu olduğu düşünülmedi. Başına gelenler göz önüne alındığında, Eagles’taki görev süresindeki kişisel ve takım başarısını yeni NFL evinde tekrarlamaya çalışacak olan Seumalo ile artık bir oyun kurucuda terfi sağlandı.