Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tiffany Haddish, taciz davasından sonra ‘her şeyini kaybettiğini’ söyledi

Tiffany Haddish, taciz davasından sonra 'her şeyini kaybettiğini' söyledi

Tiffany Haddish

Tiffany Haddish
resim: Robin Beck/AFP (Getty Resimleri)

komedyen Tiffany Haddish Kendisine karşı açılan cinsel saldırı davasının ardından “her şeyini kaybettiğini” söylüyor ve işten çıkarılmasının iş beklentilerini iyileştireceğinden emin değil.

“Oh, her şeyi kaybettim. Bütün konserlerim gitti” dedi. TMZ LAX’te. Davayı reddetmenin onun için bir şeyleri değiştirip değiştirmeyeceği sorulduğunda, “Bilmiyorum kardeşim. İşim yok. İşim yok kardeşim” yanıtını verdi.

bu aydan daha erken, Haddish ve diğer komedyen Aries Spears’a dava açıldı Jane Doe olarak tanımlanan davacılar tarafından “kasıtlı duygusal istismar, ağır ihmal, cinsel taciz, cinsel taciz ve reşit olmayan bir çocuğa cinsel saldırı” için. Dava, yedi ve sekiz yıl önce çekilmiş, “Bir Çocuk Sevgilinin Gözünden” de dahil olmak üzere iki şematik videoya odaklandı.

sonraki Davanın duyurulmasıHaddish Instagram’a gitti, yazı:

“İnsanların bir sürü sorusu olduğunu biliyorum. Anlıyorum. Hemen yanındayım. Ne yazık ki, devam eden bir dava olduğu için şu anda söyleyebileceğim çok az şey var. Ama açıkçası, bu taslağın amacı olsa da, Komik olun, kesinlikle komik değildi – ve oynamayı kabul ettiğim için çok üzgünüm. Mümkün olan en kısa sürede bu durum hakkında çok şey paylaşabilmeyi dört gözle bekliyorum.”

On September 20, Davacılar işten çıkarma bildiriminde bulundu Önyargı ile, davanın iade edilemeyeceği anlamına gelir. içinde Ortak bir açıklamada, iki davacı sadece Haddish’e hitap ediyor ve ona en iyisini dilediklerini söylüyorlar.

Açıklamada, “Ailem ve ben Tiffany Haddish’i uzun yıllardır tanıyoruz – ve şimdi onun bana, kardeşime zarar vermeyeceğini veya bize zarar verebilecek herhangi bir şey yapmasına yardım etmeyeceğini biliyoruz.” “Tiffany için en iyisini diliyoruz ve bunu geride bırakabildiğimiz için çok mutluyuz.”

içinde Başka bir video TMZ tarafından paylaşılan Haddish öyle söylüyor Onun asıl endişesiçile oldu “Çocuklar ve iyi olduklarından emin olmak hakkında.” Oyuncu ayrıca artık Spears ile temas halinde olmadığını da açıklıyor.

Siz veya tanıdığınız biri cinsel saldırıya uğradıysa, iletişime geçin. RAINN Ulusal Cinsel Saldırı Yardım hattı 1-800-656-4673.

READ  Netflix zaten kısa bir film kategorisi ekledi