Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mark Meester, KTLA’nın Lynette Romero’ya yönelik muamelesini eleştirdiği için kovuldu

Mark Meester, KTLA'nın Lynette Romero'ya yönelik muamelesini eleştirdiği için kovuldu

Los Angeles bölgesi haber spikeri Mark Meester, istasyon yöneticilerini yardımcı sunucunun gidişini nasıl ele aldıkları konusunda eleştirmesinden birkaç gün sonra CW üyesi KTLA’dan kovuldu.


İstasyonun ana şirketi Nexstar Media Inc. , PEOPLE Perşembe günü onunla iletişime geçtiğinde Mester artık şirkette değildi. Daha fazla yorum yapmaktan kaçındılar.


göre Los Angeles zamanlarıKTLA, istasyonun saldırıyı duyurmasından bir hafta sonra, Perşembe öğleden sonra Meester’in vurulduğunu personele bildirdi. hafta sonu sabah haberleri Yayıncı Lynette Romero istifa etti.


Haber istasyonu yöneticilerinin Yüz montaj eleştirisi Romero’nun ayrılacağını nasıl duyurduğumuz hakkında. Yani, KTLA, yaklaşık 24 yıllık bir KTLA üyesi olan Romero’nun izleyicilere veda etmesi yerine, eğlence muhabiri Sam Rubin’in hafta içi bir haber yayınında 40 saniyelik bir bölümle haberleri kırmasını sağladı.
Gibi zamanlar Notlar, Mester, KTLA’nın çevrimiçi çalışan listesinde yer almıyor.Meester’in görevden alındığına dair haberler, geçtiğimiz Cumartesi günü, Romero’nun ayrıldığını açıklayan kısa klip için izleyicilerden özür dilediği ve bunu “talihsiz” ve “uygunsuz” olarak nitelendirdiği klibini takip ediyor.


“Bu saatte sizinle doğrudan konuşmak, burada neler olduğunu anlatmak için bir dakikanızı ayıracağım. [Wednesday’s broadcast]Meester, yayınlanan şovdan bir klipte söyledi Sosyal medya. “Şimdi senden özür dileyerek başlamak istiyorum. [the viewers]. İzleyicilerin yaşadıkları kabaydı, kabaydı, sığmadı ve çok üzgünüz. Lynette Romero’dan da özür dilemek istiyorum çünkü Lynette… Seni çok seviyorum ve sen gerçekten benim en iyi arkadaşımsın, Çarşamba günü başına gelenleri hak etmiyorsun.”


Meester kısmen devam etti, “Lynette veda etmeyi hak etti, bu olmadı, senaryoyu kimin yazdığını bilmiyorum, Sam Rubin’e kimin verdiğini bilmiyorum, ne olursa olsun, bu bir hataydı.” “Sana bir özür borçluyuz ve Lynette’e bir özür borçluyuz.”

READ  Eagles'ın sözleriyle üçü çalıntı kağıtları satmak için komplo kurmakla suçlandı


Meester’in konuşmasından kısa bir süre sonra, sınır KTLA tarafından durdurulduğunu bildirdi.


Nexstar Media Inc. tarafından sunulmuştur. KTLA Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jenene Drafs’ın Romero’nun ayrılışına cevaben yaptığı açıklama.


Draves, “24 yıl sonra Lynette Romero, sabah haberlerimizi yayınlamaktan hafta sonuna geçmeye karar verdi” dedi. “Onun kalmasını gerçekten istedik ve KTLA yönetimi bunun gerçekleşmesi için çok çalıştı. Lynette başka bir şans için ayrılmaya karar verdi.”


“İzleyicilere bir veda mesajı kaydetmesini ummuştuk ama o reddetti” dedi. “Lynette, KTLA ailesinin harika bir üyesi ve kendisine ve ailesine en iyi dileklerini sunuyor.”


Marc Meester / Instagram

İstifasının ardından Romero, kendisine vermediğini söyleyen bir hayranının tweetini retweet etti.Hoşçakal demek için bir fırsat kötü bir bakıştır. ”


Romero, Çarşamba günü başka bir tweet’te “LA izleyicilerimin bana verdiği sevgi ve şefkat için her zaman minnettar olacağım” dedi. “Bizi izlemeye devam edin dostlarım, hemen döneceğim.”
Robin tarafından okunan senaryo sırasında KTLA, yönetimin “umarım [Romero] Kariyerinin geri kalanında burada kalacak ve KTLA bunun gerçekleşmesi için çok çalıştı ama Lynette başka bir yerde başka bir fırsata geçmeye karar verdi.”


Robin tarafından okunan açıklamada, “Lynette, iyi günler diliyoruz, sizi özlüyoruz ve KTLA, birçok arkadaşınız, hayranınız ve izleyiciniz için yaptığınız her şey için teşekkür ediyoruz” dedi.


İzleyicilerin reklama yönelik eleştirilerini dile getirmeleri ve bazıları bunu açıklamaları çok uzun sürmedi.”Şüpheli” Ve “garip. ”


Bir Twitter kullanıcısı, bölümün bir videosuna yanıt olarak “Bu garip” yazdı. “Yaklaşık 24 yıldır orada olan birinin olması ona veda etmenin hızlı olduğunu hissediyorum.”