Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tom Brady’nin medya eleştirisine tepkisi yayıldı: ‘Siz çocuklar, siz TV’siniz’

Tom Brady'nin medya eleştirisine tepkisi yayıldı: 'Siz çocuklar, siz TV'siniz'

yeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Tom BradySezon boyunca aldığı tüm medya eleştirilerine verdiği tepkiler Salı günü sosyal medyada viral oldu.

Yorumlar Tampa Körfezi Korsanları Oyun kurucu, geçen ay NFL taslağından önce ve NFL’den emekli olma kararını tersine çevirmeye karar vermesinden yaklaşık bir ay sonra ortaya çıktı.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR KAPSAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Buccaneers oyun kurucu Tom Brady, 19 Aralık 2021’de Florida, Tampa’daki Raymond James Stadyumu’nda New Orleans Saints için topu beceremiyor ve kurtarıyor.
(Getty Images aracılığıyla Cliff Welch/Icon Sportswire)

Video, Korsanların Brady’yi ve ekibi eleştiren bir avuç seslendirme ile pratik yaptığını ve 15. hafta kaybettikten sonra işlerin nasıl gittiğini gösterdi. New Orleans Azizleri. Video, Brady’nin sezon boyunca bu sözleri duyduğunda nasıl tepki verdiğini ele aldığını gösteriyor.

Brady, onaylamak için iki orta parmağını kaldırarak, “Televizyona bakıyorum ve şöyle devam ediyorum,” dedi. “F— siz çocuklar, f— siz TV.”

NFL 2022 programı: Tom Brady için 3 heyecan verici oyun

Korsanlardan Tom Brady, 19 Aralık 2021'de Tampa, Florida'daki Raymond James Stadyumu'nda New Orleans Saints maçından önce ısınıyor.

Korsanlardan Tom Brady, 19 Aralık 2021’de Tampa, Florida’daki Raymond James Stadyumu’nda New Orleans Saints maçından önce ısınıyor.
(Julio Aguilar/Getty Images)

Gürültüye kulak asmamanın önemli olduğunu çünkü sahada antrenmanlarda ya da maçlarda yapılanların çok önemli olduğunu söyledi.

“Gürültüleri engellersin çünkü hiçbiri önemli değil. Yaptığımız şey tüm yıl yaptığımız şeye geri dönmek. Hala mükemmel değiliz ama futbol mükemmel bir oyun değil. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmayı umuyoruz. “

Brady, ilk haftasında Tampa Bay oynadığında 45 yaşında olacak.

FOX HABER UYGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Onların sezonu karşı başlıyor Dallas’taki Kovboylar Acele içinde 11 Eylül’de yolda.