Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tom Holland, The Jam Room – Misc’i Çektikten Sonra Bir Yıl Oyunculuğa Ara Verdi

Tom Holland, The Jam Room – Misc’i Çektikten Sonra Bir Yıl Oyunculuğa Ara Verdi

Tom Holland, Extra ile yakın zamanda yaptığı bir video röportajında, Apple TV+’ta yayınlanan yeni polisiye gerilim filmi The Crowded Room’un özenli prodüksiyonundan sonra gelecek yıl oyunculuğu bırakacağını duyurdu. Dizide Holland, 1979 yazında Rockefeller Center saldırısına karıştığı için tutuklanan Danny Sullivan’ı canlandırıyor. Gösteri, dissosiyatif kimlik bozukluğu teşhisi konan Billy Milligan’ın işlediği gerçek suçlara dayanıyor.

Holland, gösterinin yapımcılığını Extra’ya “Kesinlikle zor bir zamandı” dedi. “Daha önce hiç yaşamadığım bazı duyguları keşfediyorduk. Buna ek olarak, bir yapımcı olarak, herhangi bir film setinin getirdiği günlük sorunlarla uğraşırken, bu ekstra baskıyı da ekledim.”

Holland, “yapımcı olmanın öğrenme eğrisini sevdiğini” söyledi, ancak ağır akıl sağlığı olan bir karakteri oynarken bir yapımda iki rol oynamak onu kırılma noktasını aştı.

Holland, “Çok çalışmaya yabancı değilim,” dedi. “Sıkı çalışmanın iyi iş olduğu fikriyle yaşadım. Sonra şov beni yine kırdı. Molaya ihtiyacım olduğu zaman geldi ve ortadan kayboldum ve bir haftalığına Meksika’ya gittim ve kumsalda vakit geçirip dinlendim. Şimdi bir yıl ara veriyorum, bu da bunun ne kadar zor olduğunun bir sonucu.”

sırasında Entertainment Weekly ile Röportaj Geçen ay Holland, The Crowded Room’da çalışmanın özel hayatında “biraz erimeye” yol açtığını açıkladı.

“Kendimi görüyordum [the character], ama özel hayatımda, dedi Holland. “Evde sinir krizi geçirdiğimi ve ‘Kafamı kazıyacağım’ diye düşündüğümü hatırlıyorum.” Kafamı tıraş etmem gerekiyor çünkü bu karakterden kurtulmam gerekiyor. Ve açıkçası, çekimin ortasındaydık, bu yüzden yapmamaya karar verdim… Daha önce denediğim hiçbir şeye benzemiyordu.”

Holland, EW’ye o zamandan beri bir yıl dört aydır ayık olduğunu doğruladı. Akıl sağlığı hakkındaki görüşlerini değiştirerek Apple TV + dizisine itibar etti.

Oyuncu, “Akıl sağlığı ve onun gücü hakkında bilgi edinmek ve psikiyatristlerle Danny ve Billy’nin mücadeleleri hakkında konuşmak hayatım için çok yardımcı olan bir şey oldu” dedi ve artık “tetikleyicileri tanıyabildiğini” belirtti. “beni strese sokan” sosyal medya.

READ  James Cameron bizi Pandora'ya geri götürüyor

Holland, “Kalabalık Oda”da Amanda Seyfried, Sasha Lane, Will Chase, Lior Raz, Laila Robbins, Christopher Abbott ve Henry Eikenberry ile birlikte rol alıyor. Dizi, 9 Haziran’da Apple TV+’ta başlıyor.