Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tony Khan’ın bu gece AEW Dynamite ile ilgili “çok önemli” duyurusu öncesinde sahne arkasında vızıltı

Tony Khan’ın bu gece AEW Dynamite ile ilgili “çok önemli” duyurusu öncesinde sahne arkasında vızıltı

“AEW Dynamite”ın bu geceki baskısında şirket başkanı Tony Khan’dan önemli bir duyuru yer alacak. Khan’ın reklamının tam içeriği henüz açıklanmadı, ancak ne olabileceğine dair çok az olasılık var. Bir dövüş seç.

Bunlardan biri, yazın bir ara Birleşik Krallık’ta OVO Arena Wembley’de performans sergileme olasılığıdır. AEW geçen Kasım ayında iki etkinlik için göletin karşısına geçeceğini duyurmuştu. Fightful, bunun gündeme getirildiğini duyduklarını ve “son zamanlarda bu anlamda bir kadro eşitliği olabileceğini uzun zaman önce duyduklarını” belirttiğinden, Cumartesi günü yepyeni bir spin-off çalışması olabilir. Duyurunun, yetenek bunu yapmaktan zevk alacaklarını ifade ettikten sonra “yakında seyahat edecek” olan Ring of Honor ile ilgili olma olasılığı düşük olsa da, durumun böyle olmaması ve daha çok “hüsnükuruntu” olması daha makul. an

Eski AEW Dünya Şampiyonu CM Punk’ın uzun bir aradan sonra şirkete geri döndüğüne dair söylentiler dolaşıyor. Ancak bu fikir, tartışmalı bir Instagram hikayesinin geçen ayın sonlarında Punk’ın sayfasında yayınlanmasının ardından rafa kaldırılmış gibi görünüyor. Şirkete geri dönme konusunda Khan ile görüşmelerde bulunduğu iddia edilirken, Fightful, ikisinin “son aylarda birkaç kez konuştuğuna” dair söylentilere rağmen, bunun bu geceki duyuru olma ihtimalinin düşük olduğu konusunda hemfikir görünüyor.

READ  Kanye West, tam zamanlı Kim Kardashian stilisti olmak için işinden ayrılmayı teklif etti.