Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Super Mario Bros. filmleri için ön siparişler açıldı. Ve DVD, Blu-ray ve 4K Steelbook şimdi yayında

Super Mario Bros. filmleri için ön siparişler açıldı.  Ve DVD, Blu-ray ve 4K Steelbook şimdi yayında
Fotoğraf: Nintendo Live

Süper Mario Kardeşler filmi. Yepyeni şimdi sinemalarda (ilgileniyorsanız film hakkındaki düşüncelerimize buradan göz atın) ve fiziksel disk ön siparişleri de şimdi yayında.

Film satın alınabilir DVD, Blu-ray ve 4K Ultra HD Blu-rayikincisi de fevkalade işleniyor çelik kitap Evinizdeki rafınızda harika görünecek versiyon. Güzel bir sınırlı dosya da var Genç Yıldız Sürümü (Birleşik Krallık’ta 4K, ABD’de Blu-ray) Bu temelde bir Steelbook meraklısı.

Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak geçen hafta Haziran ayında gönderileceğini gösteren bir sızıntı tespit edildi. Ön sipariş vermek isterseniz aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz.

Lütfen bu sayfadaki bazı harici bağlantıların bağlı kuruluş bağlantıları olduğunu unutmayın; bu, bu bağlantılara tıklayıp bir satın alma işlemi gerçekleştirirseniz, satışın küçük bir yüzdesini alabileceğimiz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen FTC Açıklamasını okuyun.

süper mario kardeşler filmi

4K Ultra HD

4K hayranlarının üç seçeneği vardır (en azından Birleşik Krallık’taysanız). ABD’de de bulunan Standart Sürüm var, siyah Mushroom Steelbook kasası ve süper kandırılmış Tin Star Sürümü içeren biraz daha pahalı bir seçenek. Tüm seçenekleri burada bulacaksınız:

blu ray

Super Mario Bros. filmini mi arıyorsunuz? Blu-ray’de mi? Şanslısın! ABD’dekileriniz için Tin Star Sürümü de dahil olmak üzere ön siparişler burada mevcuttur:

DVD

Ah, güvenilir eski DVD. Elbette en ucuz seçenek, buradan edinebileceğiniz standart DVD versiyonudur:

süper mario kardeşler filmi [DVD]

Super Mario Bros Filmi – Ürünler

Oyunlar, kitaplar ve koleksiyon

ABD’dekileriniz de filmden uyarlanan bazı yeni lüks oyuncaklara sahip olabilir. Araştır:

Super Mario Bros. Filmi – Giysiler ve Çizimler

Oldukça havalı çerçeveli sanat eserleri ve giysilerle daha fazlası da var:

READ  Hilaria ve Alec Baldwin şöhret ve aileden sonra TLC realite şovu 'The Baldwins'i duyurdu

Aşağıda bir yorum yaparak bize hangi versiyonu istediğinizi söyleyin ve henüz yapmadıysanız filmle ilgili kendi incelememizi okumaktan çekinmeyin.