Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Travis Kelce’nin Pazar günkü maçtaki kıyafeti Taylor Swift için bir başka Paskalya yumurtasıydı

Travis Kelce’nin Pazar günkü maçtaki kıyafeti Taylor Swift için bir başka Paskalya yumurtasıydı

Taylor Swift Chiefs ve Vikings arasında Pazar günü oynanan maçta orada değildi ama ruhuyla oradaydı; ya da en azından kadife perdeleri oradaydı. Eğer kendin özlüyorsan, Travis Kelsey Oyuna aşağıdaki şekilde erişmeyi seçersiniz:

Lüks kadife pantolon sayesinde Taylor Swift’in Midnights Mayhem TikTok serisinin anılarını anında canlandıran bir görünüm:

Twitter işini yaparken hiç vakit kaybetmedi:

Yani bunun Travis’in kasıtlı olarak Taylor’a saygı duruşunda bulunması mümkün mü? 10/10. Özellikle de artık çıktıkları için temaya uygun giyinme konusunda bir geçmişe sahip olduğundan, şunu söylediğinde olduğu gibi:

Ancak Taylor’ın Pazar günkü maçı neden kaçıracağı konusunda henüz bir karara varılmadı. Ancak bunun NFL’nin inanılmaz derecede susamış olmasıyla bir ilgisi olabilir; o kadar ki Travis bile onlara seslendi. Onu da kendi koydu yeni ufuklar Jason Kelce ile podcast, “Bence oyunda kimin olduğunu göstermeleri eğlenceli. Bence atmosfere daha çok şey katıyor, izlediğiniz şeye daha çok şey katıyor. Ama aynı zamanda ‘…onlar’ diye düşünüyorum. Kesinlikle biraz abartıyorum, özellikle de benim durumumda. “Sanırım sadece eğlenmeye çalışıyorlar.”

(Not: NFL’nin hiç pişmanlığı yok ve bunu ona söylemedi.) insanlar Kısmen, “Taylor Swift ve Travis Kelce haberleri, spor ve eğlencenin kesişimi olduğundan gerçek zamanlı olarak benimsediğimiz bir popüler kültür anıydı ve spor çevresinde inanılmaz miktarda pozitiflik gördük.”

Şunlar da hoşunuza gidebilir

READ  Salma Hayek, Çizmeli Kedi: Son Dilek'i tanıtmak için kürk trençkot giymiş zarif bir vücut sergiliyor.