Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trevor Noah, rapçi ırkçı hakaret olarak adlandırdıktan ve Instagram hesabı askıya alındıktan sonra Kanye West’e yanıt verdi

Trevor Noah, rapçi ırkçı hakaret olarak adlandırdıktan ve Instagram hesabı askıya alındıktan sonra Kanye West'e yanıt verdi

Trevor Noah, Instagram’da Kanye West’in kendisine yönelttiği ırkçı hakaretlere yanıt verdi.

batı ona sahipti Instagram hesabı 24 saat süreyle askıya alındıs onun hakkında komedyen yorumlara yanıt verirken iftira kullandıktan sonra günlük teklif.

Şimdi Ye olarak bilinen West, Noah’a saldıran mektubunda, komedyenin rapçi ile eski karısı Kim Kardashian ve yeni erkek arkadaşı Pete Davidson arasındaki durumun “korkunç” olduğunu söylemesinin ardından defalarca ondan “k**n” olarak bahsetti. kol saati.”

buna göre TMZInstagram’ın ana şirketi Meta, West’in gönderilerinin sosyal medya uygulamasının nefret söylemi, taciz ve zorbalıkla ilgili politikalarını ihlal ettiğini söyledi.

Urban Dictionary, Batı stilini “siyah karşıtı siyah bir kişi” olarak nitelendirdi.

Gönderiye yanıt olarak Noah, gönderinin altında uzun bir yorum paylaştı ve bu yorum o zamandan beri West’in hesabının askıya alınması nedeniyle kaldırıldı.

Noah, ırkçı hakarete değinerek, “Ah, K**n’ye gelince… bazı insanlar mezun oluyor ama biz hala aptalız,” dedi.

“Asla unutma, ırkçıların siyahlara oynadığı en büyük ırkçı numara, anlaşamadığımız zamanlarda birbirimizin karanlığını üzerimizden atmamızı öğretmekti. Bizi kandırıp güçlü bir çubukta birleşmeyelim diye kendimizi şarapnel parçalamamız için kandırıyorlar. “

Trevor Noah, Instagram’da Kanye West’in kendisine yönelttiği ırkçı iftiraya yanıt verdi.

(Getty Resimleri)

Komedyen, West’in “etkisini” kabul ettiği ancak “Seni böyle görmek kalbimi kırıyor” yorumunu yaptığı yorum için övüldü.

Noah, “Beni senden daha fazla etkileyen çok az sanatçı var” diye yazdı. Örnekler aldım ve onları senfoni haline getirdim. Acınızı aldınız ve telden mükemmel performansa çevirdiniz. Senin yüzünden paramı nasıl harcayacağım konusunda farklı düşündüm.”

Noah, “Sen hayatımın silinmez bir parçasısın. Bu yüzden seni böyle görmek kalbimi kırıyor. Trump’ı destekleyip desteklememen umurumda değil ve bir evi yakman umurumda değil. Ama umurumda. Seni tehlikeye ve acıya tehlikeli derecede yakın bir yolda gördüğümde.”

READ  Jussie Smollett'in cezası Cook County Hapishanesindeki ilk gecesiyle başlıyor; Oyuncu, karara cevaben "İntihar değilim" diye bağırdı.