Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trey Turner Philadelphia’yı hataya yatkın Braves’e karşı zafere taşıyor – NBC Sports Philadelphia

Trey Turner Philadelphia’yı hataya yatkın Braves’e karşı zafere taşıyor – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA – Belki Trea Turner da Home Run Derby’de olmalı.

Geçtiğimiz Cuma günü Bryce Harper ve Kyle Schwarber JT Ralmuto’nun sakatlananlar listesine katıldığında Philadelphia iki oyuncuya daha ihtiyacı olduğunu biliyordu ve Turner o zamandan beri iyi oynamaktan başka bir şey yapmadı.

Philadelphia’nın Wrigley Field’daki yolculuğuna bu hafta, oyun kazandıran iki turluk bir home run’da sol merkeze doğru iki turluk bir home run ile sonuçlanan bir çift home run ile başladı ve sol merkezde duvarın üzerinden iki tane daha kaldırdı. Cuma gecesi Truist Park’ta Philadelphia’yı rakibi Atlanta Braves’e karşı 8-6 galibiyete taşıyacak.

“Bu şekilde davrandığımda mutlaka bunu yapmaya çalışmıyorum” dedi. “Bence bu daha çok topu doğru atmak, hile yapıyormuşum gibi hissetmemek, topu çekmemek, sadece şutumun daha iyi bir yerde olduğunu hissediyorum, karar verme yeteneğim, yeteneğim. Bu yıl uyum geçen yıla göre çok daha iyi,” dedi ve “Bu, ayarlamalar yapabildiğim kariyerimde daha yaygın.”

Turner son dokuz maçında elinden gelenin en iyisini yaptı; yedi ekstra taban vuruşu, 10 RBI ve 11 sayı kaydetti. Yaralılar listesinden döndüğünden beri vuruş ortalaması 0,343 oldu.

Menajer Rob Thompson, “Onun yaptığı da bu” dedi. “Aktif hale geldiğinde daha da aktif oluyor. Gezegendeki en büyük adam değil ve henüz topa nasıl vurduğunu bilmiyorum. Vuruş hızı var ve o da iyi bir oyuncu.” Topa sert vuruyor ve topu havaya kaldırdığında inanılmaz bir şey oluyor.” Bu benim için doğru.”

“Bunca zamandır dışarıda olması, rehabilitasyona gitmemesi ve geri döndüğünden beri büyük başarılara imza atması, sporcunun ve şu an içinde bulunduğu durumun bir kanıtı.”

Bu oyun, Turner ve Phillies’in dördüncü atışta Max Fried’in savunmasını nihayet aşmasından önce büyük bir seri için sinir bozucu bir başlangıçtı. Johan Rojas’ın baserunner’lara baskı yapmayı başaramaması ve Whit Merrifield’in üsler yüklüyken sahayı terk etmesinden sonra ilk iki vuruşta altı baserunner’ı dışarı çıkarmayı başardılar.

READ  Hollandalı kaleci Anders Nobert, Dünya Kupası genç oyuncusu

Bryson Stott’a mağlup olduktan sonra sahada ilk sayılarını atmayı başardılar ve ardından Turner sahada ilk sayısını attı. Christian Bache, haftalar içindeki en iyi vuruşunu yaparak onlardan önce geldi ve Johan Rojas’ı üçüncü kaleye taşıyan sekiz sayılık tekli vuruşu yaptı.

Ralmuto’nun sağ menisküsünden ameliyat olmasından iki hafta sonra Phillies, Harper ve Schwarber ikilisini sakatlık nedeniyle kaybettiğinde sıralamanın alt kısmı açık bir zayıflık gibi görünüyordu. Örneğin Cuma gecesi 6-7-8-9 dizilişi Merrifield, Rafael Marchand, Rojas ve Bache’den oluşuyordu.

Ancak Philadelphia’nın Truist Park’taki galibiyeti, en iyi üç oyuncu olmadan onlara 5 galibiyet ve 2 mağlubiyet bıraktı. Bunun büyük kısmı, All-Star Maçına başlamanın yanı sıra Home Run Derbisine de katılacağını Cuma günü öğrenen atış ekibi Turner, Nick Castellanos ve Alec Baum’a gitti.

Ancak Marchand ve Jarrett Stubbs da smaçör olarak değerlerini kanıtladılar; Bache, Cuma günkü ilk vuruşu ateşlemeye yardımcı oldu ve Rojas, Çarşamba günü Chicago’da galibiyeti mühürlemeye yardımcı olmak için büyük bir savunma oyunu yaparak RBI ve çalıntı bir üs ile iki tur attı. Atlanta’da.

Philadelphia bu sezon 58 galibiyet ve 30 mağlubiyetle Braves karşısında 10 maçlık bir farka sahip.

Aaron Nola oyunun başında Atlanta’nın hücumunu durdurmayı başardı. Bu onun Braves’e karşı 37. kariyer maçıydı ve Ozzie Albaez, Marcell Ozuna, Adam Duvall ve Orlando Arcia gibi milyonlarca kez gördüğü smaçörlere karşı ilk iki maçında olağanüstü vuruşlar yaptı.

Nola (10-4, 3.48), Albaez dördüncü turun zirvesinde tekli sayı atana kadar kaleye kimseyi alamadı. Ardından beş double ve altı home run ile kendisine karşı 0,365’lik kariyer vuruşu yapan Austin Riley, ardından Nola’yı merkeze alarak oyunu tek koşuda bitirmeyi başardı.

Albaez, Braves’i bir sayıya sokmak için altıncı vuruşun sonunda tek başına bir vuruş yaptı, ancak Ozuna, NOLA’nın gecesini bitirmek için berabere kalan vuruşu yaptı. Braves yedinci turun başlarında üç hata yaptı ve Phillies, arenadan çıkan ilk yedek atıcı olan Orion Kerkering’e gittiğinde fark beşe çıktı; bu, Ozuna’nın Jose Alvarado’ya karşı üçlüsüne dayanabilecek kadar rahat bir farktı. koşmak.

READ  Adrian Houser, Brewers, Rangers'a karşı süpürmeyi tamamladı

Jeff Hoffman kurtarış yaptı ve Alvarado’nun 13’üne karşı sekizinci kurtarışı oldu.

Rangers’ın Suarez’i çaylak sağ elini kullanan atıcı Spencer Schwellenbach ile karşı karşıya gelirken Philadelphia Cumartesi gecesi seri galibiyet elde etmek istiyor. Takım, serinin başlangıcından önce galibiyetten başka herhangi bir şeyin eve en az sekiz maçlık bir farkla gitmesine izin vereceğini bildiğinden hafta sonunda zaten önemli bir hedefe ulaşmıştı.