Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Boone harika bir gösteri sergileyerek Yankees’in korkunç gerçekliğini görmezden geliyor

Aaron Boone harika bir gösteri sergileyerek Yankees’in korkunç gerçekliğini görmezden geliyor

Eğer bu Aaron Boone için işe yaramazsa, siyaset dünyasında, daha doğrusu diplomasi dünyasında işe yarayabilir.

Ya da eğer maaşından yüzde 97 kesinti alırsa (adil bir tahmin), takımla ilgili olumlu haberlere adanmış web sitelerinden birine yazabilir.

Bu arada, her hatayı veya suiistimali açıklamanın en nazik yolunu bulacağı konusunda Yankees yöneticisine güvenebiliriz. Her ne kadar bu onun işine yarasa da -Yankees’i çalıştırırken yedinci yılında, şampiyonluk kazanamayan en uzun süre bu pozisyonda kalan isim- bazen oyuncularına karşı çok hoşgörülü olabiliyor, bu hafta da öyle oldu.

İşte bu noktada müdahale etmemiz gerekiyor. Bir denge bulmayı gerektirir. Gerçekliğin yeniden ortaya çıkması gerekiyor. Yıkanmamış dürüstlük yararlı olabilir. (Aşağıda bunların bir kısmını ele alacağız.)

Aaron Boone bazen Yankee’lere göre fazla iyi olabiliyor. New York Post için Robert Sabo

Boone, Gresham’ın bariz kayıtsızlığının Perşembe günü Yankees’in Reds’e karşı kazandığı 3. maçta üs kaybetmesine neden olmasının ardından Altın Eldiven kazanan yedek orta saha oyuncusu Trent Gresham’a yürüme pası vererek bazı taraftarları kızdırdı ve kendisi de oyunu kaybetti. (Bir fotoğraf çekerken normalde seçkin oyun kurucu, sabah 6’da teslim edilen The Post’u elime aldığımda bana benziyordu.) Ertesi gün bile Boone, Grisham’ın çok yetenekli olması nedeniyle oyunun iyi görünmediğini belirtmeye devam etti. ve çok kolay oynuyor.

Bu inkar edilemez olsa da – Boone özellikle yalanlardan kaçınma konusunda çok iyi – aynı zamanda bu şekilde tanımlanmayı hak edecek kadar şaşırtıcı derecede kötü bir oyundu.

Sonunda Boone, Gresham’la konuştu ve görünüşe göre ona bunu açıkça söyledi. Ancak Grisham mesajı aldı ve en önemli şey de bu.

Gresham bana açıkça “Bu oyunu oynamalıydım” dedi.

Takımı Yankee Stadyumu’nda rakibi Red Sox’a karşı seriye başlayan Boone, takımına veya oyuncularına saldırmayacaktı. Halkın içinde yapmazdı.

READ  Arizona Ailesi, Phoenix Suns ve Phoenix Mercury ile dönüşümsel bir yayın ortaklığını duyurdu.

Boone, “Bazı maçları kaybettiğimiz veya bazı maçları kazandığımız için fazla duygusallaşmamaya çalışıyorum. Gerekli olduğunu düşündüğüm konuşmalar yapıyorum” dedi.

Trent Grisham, Perşembe günü Reds’e karşı oynanan maçın dokuzuncu vuruşunda faul yaptı. Getty Images

Bir takımı yönetmek bir dizi hesaplamadan ibarettir ve Boone, oyuncuları hakkında basına konuşurken işleri olumlu tutmaya uzun zaman önce karar vermişti. Aslına bakılırsa bu, beyzbolda onlarca yıldır devam eden bir trenddir ve değişen derecelerde hemen hemen her menajer, olan biteni mutlu (veya en azından daha iyi) bir şekilde değerlendirmek için mikrofonu kullanır.

Doğası gereği (hakemler hariç) çok nazik bir insan olduğundan ve her durumda iyi tarafı gördüğünden, mutlu düşünceleri ifade etmek Boone için zor değil. Bon kızmazdı; O sadece sinirlenmeyecek. Bu yüzden buradayız.

Boone’un yöntemi birkaç sözlü jest gerektirir ve her şeyi iyimser gibi gösterebilen ve sözcükleri benden daha iyi kullanan (lütfen gülmeyin) bir USC mezunu olan Boone, olup biteni açıklamanın mümkün olan en iyi yolunu her zaman bulacaktır. Doğal olarak Boone, Aaron Judge’ın koçu Richard Schenk’in sosyal medyada paylaştığı, takımın ne kadar kötü performans gösterdiğine dikkat çeken ve organizasyonu suçlayan sözlerini görmezden geldi. (Boone rakiplere bile iyi davranır.)

Her birinin farklı bir işi ve belki de farklı bir kişiliği olduğu açıktır. Ve sistemden geçen oyuncuların sorunları için Yankees’in geliştirme görevlilerini suçlayacak kadar bilgili olduğumu söyleyemesem de (tabii ki büyük Hakem hariç), zaman zaman samimi bir bakış açısı duymak da canlandırıcı. zaman.

Şimdi bazı gerçekleri öğrenelim. Yankees son 17 maçında 4-13 kazandı ve daha kötü durumda görünüyorlar. Son 11 mağlubiyetinde ise takım skorda ilerleme kaydedemedi. Tek turda bile değil. Bunun ilerleme olmadan en az 99 tur anlamına geldiğini anlamak için bir matematikçiye ihtiyacınız yok. İşlerin gidişatına bakılırsa bu mantıklı.

READ  ABD İran'a hazırlanırken gecikmiş bir soru: Gio Reina'nın nesi var?

Bu arada Boone, Cuma günü son birkaç haftayı belgelemek için “zor dönem” ifadesini kullandı; bu da trajik olmaktan başka bir şey değildi (kullanacağı bir kelime değildi). Bonn’u çok sevmeme rağmen (ve sadece diplomasiden bahsetmiyorum), birinin durumu en iyi tanımlayacak kelimeleri seçmesinin zamanı geldi.

Gleyber Torres geçen ay Yankees maçında bir hata yaptı. USA Today Sports, Reuters Conn aracılığıyla

Boone ayrıca kilit oyuncularının hatalarının olumsuz karşılanmasının ne kadar “üzgün” olduğunu da belirtti. Ancak konu hata olduğunda büyük lig takımlarının yaptığı da budur: Hataları pasif olarak yaparlar.

Bir zamanlar beyzbolun en iyisi olan takım son zamanlarda düşük performans gösteriyor. Carlos Rodon, Luis Gil ve Marcus Stroman’ın performansları etkileyici başlangıçlardan sonra geriledi.

Kabul edelim, neredeyse hiçbir şey onun yerini tutamaz: 1) Hala Babe Ruth gibi tempoda olan Yargıç, 2) O tempodan çok uzakta olmayan Juan Soto ve 3) Gerrit Cole’un dönüşü.

Boone son günlerde bazı oyuncuların ortalamanın altında olduğunu söylese de gerçek şu ki MVP adayları dışında neredeyse herkes öyle. En çok maça çıkan 10 aktif Yankees oyuncusundan yalnızca ikisinin (Jargic ve Soto) OPS+ değeri 100’ün üzerinde. Doğru, diğer sekizinin hepsi ortalamanın altında.

“13’ünü kaybettiler” [17] sırasında [Judge] Schenk, YES Network hesabına yanıt olarak eskiden Twitter olarak bilinen X’te “MVP gibi vuruyor. Yankees’in açık ara gelişimi berbat” diye yazdı.

Devam filmi konusunda haklı olsa da olmasa da, ham ve gerçek bir görüş duymak güzeldi.