Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trina Türk Bahar 2024 – WWD

Trina Türk Bahar 2024 – WWD

Trina Turk’ün aklında Florida var.

Los Angeles’lı tasarımcı, “Yeni mağaza yerleri genişletmeyi ve açmayı düşünüyorduk, bu yüzden birkaç şehre baktık ve her şeyi ele aldık ve renklerden ve çevreden ilham aldık” dedi. Güneş ışığı. Kovid-19 zamanındaki durum.

Florida’nın ruhu, narenciye portakalları, cennet pembeleri ve Wynwood Waves ve Boca Blooms gibi cesur yeni baskılarla dolu bahar koleksiyonuna nüfuz etti. Palazzo pantolonlar, kısa üstler, mini etekler ve tunik elbiseler, hem genç hem de daha tecrübeli müşterilere yönelik çok yönlü bir sunumun önemli parçalarıdır.

İlkbaharda tasarımcılar arasında büyük bir ilham kaynağı olan sosyete ikonu için “Kesinlikle bir Palm Springs CZ misafir alanı var” dedi ve markanın yeni versiyonu da dahil olmak üzere genişletilmiş kokteyl seçeneklerine dikkat çekti. Tüy detaylı desenli kaftan ve göz alıcı gökkuşağı renginde ombre plise elbise.

Türk aynı zamanda yüksek kurguya sahip sınırlı sayıda üretilen beş parçayla suları test eden yeni bir kapsül koleksiyonu da sunuyor. Altıncı nesil dantel üreticisi Glabber Kardeşler’in işlemeli dantellerden yapılmış güzel beyaz 3D dantel kaftanı ve pembe aloha kabartmalı desenli geniş askısız bir elbise var. Fiyatlar 475 ila 998 dolar arasında değişiyor.

“Özellikle düğün, etkinlik ve misafir giyiminde toptan satışta kesinlikle talebimiz var. Neiman Marcus ve Saks bizim en büyük müşterilerimiz ve yüksek fiyatlara dayanabiliyorlar. Doğrudan tüketiciye yönelik işimiz de fiyatlardan etkilenmiyor. Fiyat noktasında ne kadar yükseğe çıkabileceğimizle ilgili sınırlar var ve bunu yükseltmek ve markalamak kolay,” dedi Turk.

Tasarımcı, West Village’da orijinal Highland Park Village lokasyonunun iki katı büyüklüğünde yeni bir Dallas mağaza lokasyonu açtı. “Daha önce lokasyonumuz olmayan Dallas’ta bir Mr. Turk sahibi olmamızı sağlıyor. Orada bir Mr. Turk müşterisi olduğunu biliyoruz. Sırada mı? Florida’da bir yerde. “E-ticaretimizden bunun büyük bir pazar olduğunu biliyoruz. Bizim için pazar ve birden fazla lokasyona sahip olabiliriz diye düşünüyorum” dedi.

READ  Karnaval Özgürlük yangından sonra denize geri döndü