Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trina Turk, Southampton’daki Chest’te pop-up’a ev sahipliği yapıyor • James Lane Post • Hamptons Culture & Lifestyle Magazine

Trina Turk, Southampton’daki Chest’te pop-up’a ev sahipliği yapıyor • James Lane Post • Hamptons Culture & Lifestyle Magazine

Trina Türk Yeni Southampton karakolu içeride bir pop-up mağaza sunuyor Göğüs, vintage, moda, sanat ve ev eşyalarına yer veren lüks, sürdürülebilir bir yaşam tarzı markası. Pop-up, 23 Ağustos Çarşamba gününden 6 Eylül Çarşamba gününe kadar 56 Hampton Roads adresinde gerçekleştirilecek.

24 Ağustos Perşembe günü, Trina Turk’ün baş tasarımcısı Katelyn Biskopp, saat 15.00’ten 19.00’a kadar müşterilere Marbeau’da içkilerini yudumlayıp alışveriş yapmaları için stil ipuçları ve püf noktaları sunacak.

Fotoğraf: Dewey Nix

Trina Turk’ün ilk Sonbahar 2023 koleksiyonu Seventies Soho’dan satışa sunulacak. Bu şık ve özenle seçilmiş koleksiyon, kadınlara yönelik ikonik baskılara sahip stiller içeriyor. Pop-up, müşterilere Trina Türk’ün elbiseler, etekler, blazerler, aksesuarlar ve daha fazlasını içeren en yeni sonbahar koleksiyonunu satın alma olanağı sağlayacak.

Trina Turk, “Morphew’daki dostlarımızla birlikte Hamptons’a dönüp en iyi Trina Türk baskılarını, kaftanlarını ve yazdan sonbahara stillerini sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Fotoğraf: Dewey Nix

“Trina Turk ile uzun bir ilişkimiz var ve Vintage Baskı Arşivi şirketimiz aracılığıyla uzun yıllardır Trina ile koleksiyonunun baskıları üzerinde çalışıyoruz. Çelişkili tasarımlar. İkimiz de baskıları seviyoruz ve bu sezon Trina Turk’ün koleksiyonu 70’li yıllardaki vintage düzenlememizle harika geçti. Sezonun yoğun geçen son birkaç haftasında koleksiyonu Hamptons’taki yeni butiğimizde görmek harika olacak,” dedi Morphew’un kurucu ortağı Bridget Morphew.

READ  "Büyükanne ve büyükbabamız Rum ama Ankara birden bizim Türk olduğumuzu mu sanıyor?" - Yunan Şehir Times