Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tüm Fallout 4 başarıları şu anda Xbox'ta devre dışıdır ve kilidi açılmayacaktır

Tüm Fallout 4 başarıları şu anda Xbox'ta devre dışıdır ve kilidi açılmayacaktır
Fallout 4'ün başarılarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız yalnız değilsiniz. Forumlarımızdaki oyuncuların verilerine ve raporlarına baktığımızda… Fallout 4'ün Xbox'taki başarıları bozulduMart ayı sonundan bu yana Xbox RPG oyununda hiçbir oyuncu herhangi bir başarı elde edemedi.

Fallout 4 başarılarının kilidi Xbox oyuncuları için açılmadı

Verilerimize göre, birisi Fallout 4'ün temel oyundaki başarılarından birinin veya DLC genişletmelerinin herhangi birinin kilidini en son 30 Mart'ta açmıştı. O zamandan bu yana, sorunla ilgili raporlar ortaya çıkmaya başladı, ancak birçok kişiye Fallout 4'e geri dönme veya onu alma konusunda açıkça ilham veren Amazon'un Fallout TV yeniden yapımıyla birlikte, oyuncularda megaton büyüklüğünde bir patlama gördük. Ayrıca rol yapma oyunlarında herhangi bir Başarıyı açamıyorum.

Fallout 4'te şu anda tüm başarıların neden bozuk olduğundan tam olarak emin değiliz, anladığımız kadarıyla oyun uzun süredir güncelleme almamış. Bu sorundan etkilenen tek sürüm Xbox sürümü gibi görünüyor; oyuncular hâlâ Fallout 4'te Steam'de ve Windows'ta (Windows sürümünde ayrı bir başarı dizisi var) başarıların ve PlayStation'da kupaların kilidini açıyor.

Oyunun fiziksel bir kopyasına sahipseniz Xbox konsolunuzda çevrimdışı oynayarak Fallout 4 başarılarının kilidini açmaya devam edebilirsiniz. Maalesef bunu test edemedik.

Neyse ki Bethesda bu sorunu kabul etti. Bethesda desteği posta “Şu anda Xbox'ta Fallout 4'te başarıların kilidinin açılamamasına neden olan bir sorunu araştırıyoruz.” Umarız sorunun çözülmesi için çok fazla beklememiz gerekmez, ancak o zamana kadar Fallout 4'ü oynamayı ertelemeye değer olabilir.

Düzeltme, Fallout 4'ün 25 Nisan'daki yeni nesil güncellemesiyle birlikte kullanıma sunulabilir. Güncelleme performans ve kalite modu ayarlarını ekleyecek ve “kararlılık iyileştirmeleri ve düzeltmeleri” içerecek.