Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk, Cash Money toplantısında yokluğunu görmezden geldiği için BG’yi bombaladı

Türk, Cash Money toplantısında yokluğunu görmezden geldiği için BG’yi bombaladı

Eklem biraz kırık göründüğü için Cash Money ve Hot Boys’ta bir fırtınanın yaklaştığını fark etmiş olabilirsiniz. Ayrıca Birdman yakın zamanda Essence Festival’de bir plak şirketi toplantısı düzenledi ancak ekibiyle birlikte performans sergilemek yerine Lil Wayne’in solo bir seti vardı ancak Turk of the Hot Boys yoktu. Gitmeyeceğini söyledi ve gerekçe olarak iş sorunlarını gösterdi, bu da BG’yi memnun etmedi. Takım arkadaşını sosyal medyada azarladı ve artık Türkiye’den de yanıt aldığımıza göre, olup biteni biraz daha iyi anlayabiliyoruz… “küçük”e vurgu.

“Bu orospudaki tek zenci o değil, duydun mu beni?” PG, Instagram Live’da Turk’ün buluşmada yer almayacağını açıkladı. “Bunu kendi başına yaptı, duydun mu? Hayır, çok yaptı, geri dönüşü yok. Burada olmadığı için kendini suçlayacak. Bunun olacağını biliyorum. Pek çok insan şöyle diyor: ‘Ah, o zaman, hop de hop.’ Geçen yaz ne yaptığını biliyor ve bunu burada bırakacağım.

Turk ve PG internette birbirlerine diss atıyor

Turk internette alkışlayarak “Bunun bir araya gelmesini istiyorsunuz çünkü Outsea gibi değilsiniz” dedi. “Outshea’yı sevmiyorum. Tanrı tarafından kutsandım ve çok kutsandım. Beni neşelendiriyorsun. Ben de siktir et ateşli oğlanlar turu diyeceğim, benim** *annesinin bir yerde olduğu saygısızlığa dayanamıyorum , benimle değil, burada koşma.

Turk, “Bu işi seninle yürütebilir, benimle yürütemez” diye devam etti. Bunlar rap, zenci oyunları, neden bu annelik oyunlarını oynamak zorunda ki? [clout]”

Yazar hakkında

Gabriel Brass Nevarez, HotNewHipHop’ta müzik ve popüler kültür haber yazarıdır. 2022’de hafta sonu yazarı olarak işe başladı ve ekibe tam zamanlı olarak katıldığından beri hip-hop haberleri ve yayınları hakkında güçlü bir bilgi birikimine sahip oldu. İster düzenli haber olsun, ister ara sıra yapılan röportajlar ve albüm incelemeleri olsun, sürekli olarak izleyicileriyle en alakalı haberleri arıyor ve türdeki en iyi yeni çıkanları keşfediyor. Onu en çok heyecanlandıran şey, ilginç popüler kültür hikayeleri bulmanın yanı sıra hip-hop sanat formuna ve onun çağdaş çıktılarına olan derin ilgidir. Gabriel özellikle rap müziğin avantajlarından hoşlanıyor: deneysel, sınırları zorlayan ve ana akım sese ham alternatifler. San Juan, Porto Riko’nun gururlu bir yerlisi olarak, takımadaların yerel sahnesini ve reggaeton, salsa, indie ve ötesindeki en büyük müzik sanatçılarını yakından takip ediyor. HotNewHipHop’ta çalışmaya başlamadan önce Gabriel, çeşitli türler ve müzik kişilikleri üzerine çok sayıda kısa belgesel, sanatçı röportajı, konum spotları ve sesli podcast’ler hazırladı. DC’deki George Washington Üniversitesi’ndeki görev süresi boyunca hardcore punk ve go-go müzik, yayınlarının çoğunu belirledi ve bugün çalışan en sevdiği hip-hop sanatçıları arasında Tyler, The Creator, Boldy James, JBKMafia ve Earl Sweat yer alıyor.

READ  AIOU'da düzenlenen Uluslararası Pakistan-Türkiye İlişkileri Konferansı