Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk dünyasının girişimcileri KOİDER Bazaar etkinliğinde ürünlerini sergiledi

Türk dünyasının girişimcileri KOİDER Bazaar etkinliğinde ürünlerini sergiledi

Kocaeli Kongre Merkezi, Büyükşehir Belediyesi ve Girişimci İş Kadınları Federasyonu (GİFED) tarafından düzenlenen etkinliğin ikinci gününde.edi.edi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, konuşmasında valilerin ve yerel yönetimlerin asli görevinin; ön amak, öda oluşturmak, söyledyinin fırsatlara ulaşmasını kolaylaştırıyor.

Academia, Iş dunyaşına, ışı dunyaşın, ışmeğınye, ekokınmakınmaya ıkelerin ışıkılığınınnınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınınının inişinin ınının ınının ınının ınınının ınının “Beirüldüğtünü KOİDER Başkanlığı’nın geçen yılki organizasyonunda. “Tedic dostum, dış dünyayla ekonomik ilişkilerini güçlendirebilirsin.” dedi.

KOİDER Başkanı ve GİFED Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Nihan Çakıcı da sürdürülebilir yenilikçi projelerin hayata geçirilmesinin bir ilki.

Etkinliğin örnek olmasını isteyen Çakıcı, Büyükakın’a teşekkür plaketi verdi.

Daha sonra protokol üyeleri ve katılımcılar, kadın girişimcilerin ürünlerinin sergilendiği stantları gezdi.

Etkinliğe Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, akademisyenler, siyasi partilerin temselcileri ve iş ınşıları katıldı.

Etkinlik kapsamında bugün “e-ticarette İhracat Modelleri” ve “Dünya Ülkelirendi İhracatta Kadının Yeri” kayıtları gerçekleştirilecek.

Organizasyonya Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği, Bursa İş Kadınları ve Yönetiler Derneği, İzmir İş Kadınları Derneği, inéliği Kadı, ışıkad nları ve Yönetiler Derneği, Kadın İşveren ve Sanayicileri Derneği, Aydın İş Kadınları Derneği ile Girişimci Kadınların Derneğlenemi.

ıryerikn solan.

Anadolu Ajansı internet sitesindeki haberler, özetlenerek, AA Haber Akış Sistemi (HAS) tarafından abonelere yayınlanıyor. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

READ  Danilo Durk: 'Enflasyon Avrupa'nın siyasi istikrarını tehdit ediyor'