Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

V Novi Korici – Wodstvu Laszlo, Türk Odestopil

V Novi Korici – Wodstvu Laszlo, Türk Odestopil

Novi Gorici’nin kontrolü, Madžar Martin Laszlo (Škoda Fabiaally2 EVO) ile çok iyi bir performans sergiledi. Slovenyalılar, Rok Turk’ü (Hyundai i20 rütbe2) en iyi ve en iyi şekilde satın aldılar ve bu da onların vodstvu’su oldu.


Fotoğraf: Igor Mušič


Nova Gorica
> Turku je bonagajala technika, zaradi okware germana ve servo volan, ki je v njekovi ekibi niso mogli otpravidi, je reli v novi korisi in okolisi morale predkasno konsati in tako ne bolan mogel pranitimrej.

“Servo volanomunda bir değişiklik yapılmadı, bir servise bir kez daha başvuruldu. Bu, en uygun fiyatla, Kovalek’in yeni bir klan klanında ve nova korica turk’ta yapılmasıyla ilgiliydi.

Çok az miktarda ekmek teknolojisi ile slovenya’da yapılan najidrejshi’yi tamamlayın. Birkaç dakika içinde “brincu” duracak ve Laszlo’ya ilk kez ulaşmak için bir kez daha provoza edilecek.

Yeni Gorici’ye göre, bu yarı zamanlı bir konektjevanje ile uluslararası düzeyde gelişmiş bir oscillori işlevine sahip, bu da en üst düzey uzmanlığa sahip bir süper uzmanlığa sahip olmak için güvenilir bir teknolojidir.

Zaradi spremenljiveka vremena in naliva sredi preskushnje je bil verstni red nekoliko Presenteljiv, saj je kratko preskushnjo topil Martin Sendak (Renault Clio Ralli 5), Dirk J Bill Dredgy.

İnancın 90’ı 17’si Danimarka’daydı. V Toboldanskem Delu J Imel Smolo Vodilny V Tb Marco Croci (Hyundai i20 R5), çok iyi bir performansa sahip. Favori durumumda, bunu yapmak için en sevdiğim şeyi yaptım.

Today, bugünkü Madžarski Dirkač Laszlo, ki bu 20 saniyelik Pred Nemcem’dir. kaydeden Hermann Gassner (Hyundai i20 R5). Dredji J Estonek Romet Jurgenson (Ford Fiesta Rally3), 29 sn’de tamamlandı.

Slovenya’nın en yüksek kıdemlisi Darko Peljhan (Volkswagen Polo RN4) en üst sırada yer alıyor, bu da yeni bir şey. Mark Schulge (Opel Corsa Ralli 4); Slovenya’da daha önce bir şey yapılmamıştı ve bu da bir sonraki iş içindi. Na 11. Mestu Ba Je Ales Srynsky (Skoda Fabia Ralli 2 EVO).

READ  Türkler, Schengen vizelerine yılda 100 milyon euro harcıyor.

Nedeljo se bo reli devam etti še še še šestimi “brzinci”, cilj pa bo v yeni gorici pozno popoldne.