Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk ekonomisine 1 milar $ kaynak – Son Haberler

Türk ekonomisine 1 milar $ kaynak – Son Haberler

Banka, DPR Programı Altında 5’ten 8’e Vadeli, 8 Yatrimsinin Kadilimi’nden 889,4 milyon dolar ve Tutaric Haida Fonlama’dan 100 milyon Euro aldı. Açıklama, “Yapı Kredi, bu işlemlerden sağlanan fonla ülkemiz ekonomisine yaklaşık 1 milyar dolar katkı sağlayarak desteğini sürdürdü. Kaynağın yaklaşık 310 milyonluk bölümü sürdürülebilir olarak ele alınırken, 203 milyonluk bölümü ise Ulusarasları Finans Kuruluşları Finans denilti.

Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak için çalışan Yapı Kredi CEO’su Gökhan Erün, 2023’te da ulaslarışlarışlemler Landiclarini Belirterek Shail Konustu:

“Yılın ilk yarısında depremden etkilenen illerdeki müşterilerimizin dış ticaret işlemlerinde kullanılmak üzere 580 milyon dolarlık bölünmemikasyonda imzalamış, ardından tutarandaki ilk sürdürülebilir eurobond ihracını gerçekleştirdik. . Güneş olarak kercekleşmiştirdimis tbr islemleri, dünya pelircijlisin artiki ve her anlamda malietlerin ukseldici bu artamda, keinacların seleklirtilendirs yaratmaya yönelik yokun chapamisan bir sonucu olarak tamamlandee.”

READ  Milli Hawa Platformlar Türk Muhentisleri Bağışçı