Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turk Fortune, uluslararası müşterilerin talebini karşılamak için İngilizce web sitesi ve YouTube kanalını yayına aldı

Turk Fortune, uluslararası müşterilerin talebini karşılamak için İngilizce web sitesi ve YouTube kanalını yayına aldı

İZMİR, Türkiye–(Newsfile Corp. – 8 Mart 2023) – türk falHukuk danışmanlığı ve uluslararası yatırım göçmenlik hizmeti sağlayıcısı olan , kısa bir süre önce şirketin İngilizce web sitesini ve YouTube kanalını kullanıma açtı. Şirketin ilk web sitesi ve YouTube bölümü Türkiye’deydi ve birçok mevcut ve potansiyel uluslararası müşteri bu sitelerdeki bilgileri okuyup anlayamıyordu.

Etkilenen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Turk Fortune, deneyimli web geliştiricileri ve diğer profesyonellerle çalışarak web sitesini İngilizce olarak kullanılabilir hale getirdi. Şirket ayrıca YouTube kanalını da açtı. İngilizce ve diğer dillerde mükemmel hizmetler sunar. Bu yeni gelişmeyle birlikte, çeşitli müşteriler artık insanları Türkiye’de yatırım yapma konusunda eğiten ve bilgilendiren heyecan verici içeriklerin keyfini çıkarabilir.

Turk Fortune, işletmelere ve bireylere göçmenlik ve uluslararası yatırım zorluklarının üstesinden gelme konusunda yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, her müşterinin benzersiz bir zihniyet ve geçmişe sahip olduğunu anlar ve birlikte çalışır. Her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan özel bir yaklaşım tasarlayın. Grup, hukuk ve ticaret gibi çeşitli alanlarda hukuki hizmetler sunmaktadır; Ticari sözleşmelerin hazırlanması, kurumsal yeniden yapılanma, iş hukuku, Gayrimenkul alım satımı sırasında hukuki yardımKira sözleşmeleri, tahliyeler, Emlak Türkiye Hukuku ve uyuşmazlık çözümü.

Hisse senedi veya kriptoda 500 $ kazanmak için girin

E-postanızı girin ve Benzinga’nın son sabah güncellemesini, ücretsiz 30$ hediye kartını ve daha fazlasını alacaksınız!

Turk Fortune, marka ve patent tescilleri, şirket kuruluşu dahil olmak üzere fikri mülkiyet ile ilgili hukuki hizmetlerde de uzmanlaşmıştır. ve Türkiye’de iş kurmak isteyen müşteriler için uçtan uca hizmetler. Şirket, iş için en iyi hukuk sistemini seçme konusunda uzman tavsiyesi, şirket kaydı konusunda yardım ve düzenli danışmanlık hizmetleri sunar..

READ  Engelli Ahıska Türkünün Türkiye'ye gitme hayali gerçek oluyor

Bir Turk Fortune temsilcisine göre, “Pek çok müşteri, hakkımızda bilgi edinmelerine yardımcı olmak için bir web sitesi ve YouTube kanalı sağlamamızı istedi. Yatırım programı ile Türk vatandaşlığı. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığımızdan emin olmak için bu iki platformu oluşturmaya yatırım yaptık.

“Bir müşterinin ihtiyacı var mı? Gayrimenkul satın alırken hukuki yardım veya istiyor Türkiye’de bir banka hesabı açın Ve Vatandaşlık almak için bankaya para yatırın, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri almak için İngilizce web sitemizi veya YouTube kanalımızı ziyaret edebilirler. Müşterilerimizi her zaman bilgilendirmek için her iki kanalın da 7/24 açık olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyorum.

Turk Fortune, yabancı bir ülkeye yatırım yapma sürecinin zor ve bunaltıcı olabileceğinin farkındadır. En son hükümet düzenlemelerinde gezinme ve geleneksel normlardan kurtulmak. En büyük risklerden biri şeffaflık eksikliği ve yerel pazar ve düzenlemelerin anlaşılması. İnsanlar yerel pazara ve düzenlemelere aşina olmadığında, bir şirketin kalitesini veya uluslararası bir yatırım fırsatını değerlendirmek zor olabilir.

Uluslararası yatırım çeşitli zorluklar ve komplikasyonlarla gelebilir. Bunlar, yasal uyumluluk, farklı kültürel ve ticari uygulamalarda gezinme ve dil engelleriyle başa çıkma ile ilgili konuları içerir. Turk Fortune bu zorlukları anlıyor ve özellikle İngilizce bir web sitesi ve YouTube kanalıyla müşterilerinin bunları aşmasına yardımcı olacak donanıma sahip. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde İngilizce konuşan sertifikalı hukukçular, muhasebeciler, sektör uzmanları, akademisyenler ve emlak komisyoncularından oluşan ekibimiz, uluslararası yatırımla ilgili pratik ve düzenleyici gereklilikler konusunda derin bir anlayışa sahiptir.. Şirket, müşterilerin ilgili tüm yasa ve düzenlemelere uymasını sağlayarak müşterilerin bu gereksinimleri karşılamasına yardımcı olabilir. Firma ayrıca, ekibin farklı iş uygulamalarını ve kültürel normları anlamasına ve yönetmesine olanak tanıyan, farklı kültürel geçmişlere sahip müşterilerle çalışma deneyimine sahiptir. Ayrıca Turk Fortune, hukuki konularda tercüme ve tercüme hizmetleri sağlayarak müvekkillerinin dil engellerini aşmalarına yardımcı olmaktadır.

READ  Grand Turk Adası'nı ziyaret etme rehberiniz

Turk Fortune, aşağıdakiler gibi birçok hukuki hizmet sunmaktadır: Uluslararası yatırım danışmanlığı, Ticaret Hukuku, Göçmenlik Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul ve Kiracılık Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Sağlık ve Kötüye Kullanım Hukuku, Ceza Hukuku ve Türkiye Eşya Hukuku. Firma, müvekkillerine en iyi hizmeti vermenin ne demek olduğunu anlayan deneyimli avukatlar ve danışmanlardan oluşan bir ekip oluşturmuştur.

Turk Fortune’un en uygun ekip üyeleri, bir müşterinin başka bir ülkenin uluslararası yatırım göçmenlik programı ile süreci organize etmesine ve yönetmesine yardımcı olmaya hazırdır. Ekip, müşterilerin özel durumlarına yeni düzenlemeleri öğrenmek ve uyarlamak için hızlıdır. Turk Fortune ekip üyeleri, gerekli hizmetlerin yasal gerekliliklerini ve düzenlemelerini profesyonelce takip eder, müşteri ve ilgili makamlarla etkin bir şekilde iletişim kurarak sorunsuz ve başarılı bir süreç sağlar. Ekip duyarlı, yardımsever ve müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman ekstra yol kat etmeye istekli. Turk Fortune çalışanları, ortaya çıkabilecek herhangi bir soru veya endişeyi yanıtlamaya her zaman hazırdır.

Turk Fortune hakkında daha fazla bilgi için resmi ziyaret edin İnternet sitesiabonelik Youtube kanalıveya takip et instagram, Facebook, twitterVe LinkedIn. [email protected] adresinden iletişime geçiniz.

İletişim bilgileri:

İsim: Ece ÖZLÜ BEYLEN
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 546 577 7318

Bu haber bülteninin orijinal versiyonunu görüntülemek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.newsfilecorp.com/release/156208

© 2023 Benzinga.com. Benzinga yatırım tavsiyesi sağlamaz. Her hakkı saklıdır.