Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’na (OTCMKTS:TKHVY) Açığa Çıkan Faiz %25,0 Büyüdü


Türk Hava Yolari Anonim Ortaklığı (OTCMKTS:TKHVYBir tahmin alınHaziran, kısa vadeli faizde önemli bir artış gördü. 15 Haziran itibariyle, 31 Mayıs’ın toplam 400 hissesine göre %25,0 artışla 500 hissenin kısa faizi vardı. Ortalama 900 hisse senedi işlem hacmi baz alındığında, günlerin karşılama oranı şu anda 0,6 gündür.

Ayrıca Credit Suisse Group, 14 Nisan Perşembe günü yaptığı araştırma notunda Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı hedef fiyatını 26.00’dan 32.20’ye yükseltti.

Hisseler OTCMKTS TKHVY Çarşamba günü 26.09 dolardan açıldı. Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı on iki ayın en düşük seviyesi 12.06$ ve on iki ayın en yüksek seviyesi 30.62$’da. Hisse senedinin elli günlük basit hareketli ortalaması 27.58 dolar ve 200 günlük basit hareketli ortalaması 22.87 dolar.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı Şirketinin Profili (Bir tahmin alın)

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye’de ve uluslararası alanda havacılık ve uçak teknik bakım hizmetleri vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı yolcu ve kargo hava taşımacılığı hizmetleri veren şirket; havacılık endüstrisi ile ilgili onarım ve bakım ile teknik ve altyapı destek hizmetleri; yemek ve uçak yer hizmetleri; Yazılım sistem bakımı ve BT danışmanlık hizmetleri.

özel hikayelerTürk Hava Yolları Anonim Ortaklığı Daily için haber ve derecelendirme alın – MarketBeat.com’un ÜCRETSİZ günlük e-posta bülteni ile Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ve ilgili şirketler için en son haberlerin ve analistlerin puanlarının kısa ve günlük özetini almak için aşağıya e-posta adresinizi girin.

READ  Trina Dirk RTW Sonbahar 2022 - WWD