Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Türk Mobilya Binası’ndaki Restoranlar” projesi şu anda beklemede; Belediye başkanı yeni geliştiricilerin bunu çalıştırabilmesini umuyor

“Türk Mobilya Binası’ndaki Restoranlar” projesi şu anda beklemede;  Belediye başkanı yeni geliştiricilerin bunu çalıştırabilmesini umuyor

Danville Belediye Başkanı Ricky Williams Jr., Danville’deki restoran ve geliştirme projelerinin ilerleyişi hakkında bir açıklama yaptı. Pek çok güzel haberden bahsediliyor; Sonic ve Jimmy John’un Kuzey Vermilion’un kuzeybatısını planladığı ve Fairchild’in önümüzdeki sonbaharda açılmasını planladığı veya Jersey Mike’ın gelecek baharda 3655 Kuzey Vermilyon’da açılmasını planladığı gibi. Danville yerlisi ve Buffalo Bills oyuncusu Trent Sherfield, 38 North Vermilion şehir merkezinde My Town Pizzeria’yı açmayı planlıyor.

Ancak şu anda olumsuz yönde, Harrison ve North Vermilion’un kuzeybatısındaki eski Turk’s Furniture binasının içindeki restoran planları suya düştü. İyi haber şu ki, Revel Bakery & Play Cafe Türkiye lokasyonuna gelmemeye karar vermiş olsa da Danville lokasyonunu açmayı planlıyorlar. Belediye Başkanı Williams gelecekte nerede yayınlanacağını söylüyor. Ama şu anda olay şu ki, Türk Binası’nın şu anda sahibi olan Mel Yarmant Incommercial Property Group burayı satışa çıkardı.

Belediye Başkanı Williams, Yarmont Grubunun Danville için çok şey yaptığını ve kesinlikle tamamlanmayabileceğini hatırlamanın önemli olduğunu söyledi. Doğu Voorhees’teki yeni Head Start binasının, Doğu Voorhees’teki eski First Midwest Bank binasındaki yeni sağlık kliniğinin yanı sıra Survivor Kaynak Merkezi ve Swing Spor Bölgesi için yüklenici olarak çalıştıklarına dikkat çekti.

Ses: Vermilion County ve Danville’de pek çok harika proje gerçekleştirdiler; Başka yerlerde yaptıkları harika işleri gerçekten takdir ediyoruz.

Peki Yarmond, Türk Mobilyası’nı kurma fırsatını kaçırdığına göre bundan sonra ne olacak? Belediye Başkanı Williams, şehrin bazı yeni potansiyel geliştiriciler ve sahiplerle çalıştığını söyledi; Halen Harrison Caddesi’ndeki Fischer Tiyatrosu’nun karşısında potansiyel bir restoran/konut kombinasyonuna bakıyor. Şu anda işlerin biraz yolunda gittiğini söylüyor ama yine de tüm bunlardan daha iyi bir sonuç almayı umuyor.

READ  Drake, bir yılı Turks ve Caicos'ta tatilde geçirdikten sonra Miami'deki oteline sesleniyor

Ses: Bu kesinlikle hayal kırıklığı yaratıyor. Ama yine de, sonunda sadece o mekan için değil, tüm topluluğumuz için Fisher Tiyatrosu’nu ve şehir merkezinin geri kalanını tamamlayacak daha iyi bir şeye sahip olacağımızı düşünüyorum.

Yarmont Group Türk Mobilya binasının liste fiyatı 350.000 dolardır.