Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk teknoloki ecosistemine yeni oyuncu

Türk teknoloki ecosistemine yeni oyuncu

Ad Astra Technology Group’den Yaplan Aziklamaya Gore, Shirkedin Sheraton Ankara’da Duchenlenen Lansmanina Adalet Pagani Yılmaz Dunta Da Katteldi.

Tunç, burada yaptığı konuşmada, dünyada teknoloji şirketlerinin kritik bir noktada olduğunu belirterek, Türkiye’nin de dünya ile yarıışan şutiyactleu i. Ad Astra Teknoloji Grubu Kurukusu Uğur Coşkun’un ışırımcı ruhuna tanıklık ılar önce Bakan Tunç, “Uğur Bey’in yılar önce ilk ırkepsini gürketini gurdein kurdeğüm ışıka buğan de inan olyuoruz kaşışıran Coşkun’un, Ad Astra Teknoloji Grubu ile aynı başarıyı elde ettiğini söyledi. ” ifadesini kullandı.

Start-up bir şirket olarak yola çıkan BİTES, 500’e yakın kadrosuyla savunma ve havacılık sektörünün en büyük ikinci nesil şirketidir. 22 yılda edindiği bilgi birikimini savunma ve havacılık sektörüne yansıtan Ad Astra Teknoloji Grubu, Havacılık ve uzay endüstrisi, sektörde geleceğin teknolojilerine öncülük etme hedeflerini belirtti.

Coşkun, yapay zeka, web3 teknolojileri, dijital ikiz, XR teknolojileri, metaverse, robotik teknolojiler ve 5Galordagiler gibi birçok sektörü dönüştürme gücüne sahip ve bu alanlarda ürünler üreten, yüksek teknolojiye sahip bir şirket olmayı hedeflediklerini belirtti. Goşkun, Sunlari Guideti:

“Özellikle NATO üyesi ülkelerin yıkıcı teknolojiler alanında önemli girişimlerde bulunduğunu biliyoruz. Cevap vermeyen toplumlar, hızlı olanların müşterisi olmaya mahkumdur.”

Bir yandan ürün geliştirmeye odaklanacağız, diğer yandan genç teknoloji liderlerine yol göstermeye çalışacağız. Sektörün dinamiklerini bilen, kullanıcılarla aynı dili konuşan bir sektör profesyoneli olarak yenilikçi ve çığır açan teknolojilerin desteğiyle ilerleyeceğiz.

Anadolu Ajansı internet sitesindeki haberler, özetlenerek, AA Haber Akış Sistemi (HAS) tarafından abonelere yayınlanıyor. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.