Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom, A10 Networks ticari müşterilerine DDoS koruma hizmetleri sunuyor | vanilya artı

Türk TelekomA10 Thunder’dan kullanılan TPS A10 Ağları Ticari müşterilerine DDoS koruma hizmetleri sunmak. Bu hizmet, kritik altyapıyı DDoS saldırılarından koruyarak, A10 Networks’ün DDoS koruma çözümünü kullanan aboneler için hizmet erişim güvenilirliğini artırır.

Ticari müşteriler için güvenlik ve hizmet kullanılabilirliğini sürdürme

Türk Telekom, ticari müşterilerini eksiksiz hizmet seçenekleriyle korumayı amaçlamaktadır. DDoS servislerinin yönetiminde hibrit güvenlik modeli ile Türk Telekom, DDoS 7+ servisleri ile uygulama katmanı saldırılarına karşı Türkiye’de omurga seviyesinde koruma sağlayan tek firmadır.

DDoS saldırılarının önemli bir hızla artmaya devam ettiği günümüzde Türk Telekom, yasal trafiği kaçaktan ayırabilen, müşterilerine istikrarlı ve güvenilir hizmet sunan gelişmiş bir DDoS koruma çözümü sunmaya başlamıştır. Bu çözümle şirket, kendi ağ omurgasının gelişmiş güvenliğini, otomasyonunu ve daha yüksek verimliliği elde etti.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, Türkiye’de bir siber güvenlik hizmet sağlayıcısı olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve yönetilen güvenlik deneyimimizle sağlam güvenlik ve esnek altyapı sağlamak için ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz.

A10’un DDoS temizleme hizmetini destekleyen üstün algılama ve azaltma yetenekleri, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik ile birleştiğinde Türk Telekom için çok çekici. A10 Networks Başkanı ve CEO’su Dhrupat Trivedi, “Türk Telekom, müşterilerinin kritik altyapısını siber güvenlik tehditlerinden koruyor ve A10 teknolojisi üzerine inşa edilmiş esnek bir mimari ile hizmet kullanılabilirliğini sürdürüyor” dedi.

Türk Telekom’un A10’un DDoS koruma çözümünü kullanması hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin Vaka Analizi.

Aşağıdaki bu makaleye veya Twitter aracılığıyla yorum yapın: @Vanilla Plus Veya @jcvplus