Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom, A10 ağları ile ticari müşterilerine DDoS koruma hizmeti sunuyor

Türk Telekom, A10 ağları ile ticari müşterilerine DDoS koruma hizmeti sunuyor

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri – Türkiye’nin lider entegre telekomünikasyon operatörü Türk Telekom, ticari müşterilerine DDoS koruma hizmetleri sağlamak için A10 Networks’ten A10 Thunder TPS®’yi devreye aldı. Bu hizmet, kritik altyapıyı DDoS saldırılarından koruyarak, A10 Networks’ün DDoS koruma çözümünü kullanan aboneler için hizmet erişim güvenilirliğini artırır.

Ticari müşteriler için güvenlik ve hizmet kullanılabilirliğini sürdürme

Türkiye’de internet güvenliği hizmet sunumuna yatırım yapan ilk ISP’lerden biri olan Türk Telekom, eksiksiz hizmet seçenekleriyle kurumsal müşterilerini korumayı hedefliyor. DDoS servislerinin yönetiminde hibrit güvenlik modeli ile Türkiye’de sadece Türk Telekom DDoS 7+ servisleri ile uygulama katmanı saldırılarına karşı omurga seviyesinde koruma sağlamaktadır.

DDoS saldırılarının önemli bir hızla artmaya devam ettiği günümüzde Türk Telekom, müşterilerine istikrarlı ve güvenilir hizmet erişilebilirliği sağlamak için yasal trafiği yasa dışı trafikten ayırabilen gelişmiş bir DDoS koruma çözümünü devreye almıştır. Bu çözümle şirket, kendi ağ omurgasının gelişmiş güvenliğini, otomasyonunu ve daha yüksek verimliliği elde etti.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Yardımcısı Zeynep Özden, “Türkiye’nin lider siber güvenlik hizmet sağlayıcısı olarak, benzersiz yönetilen güvenlik deneyimimizle güçlü güvenlik ve dayanıklı altyapı sağlamak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz” diyor. Müdür.

A10’un DDoS temizleme hizmetini destekleyen üstün algılama ve azaltma yetenekleri, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik ile birleştiğinde Türk Telekom için çok çekici. A10 Networks Başkanı ve CEO’su Dhrupat Trivedi, “Türk Telekom, müşterilerinin kritik altyapısını siber güvenlik tehditlerinden koruyor ve A10 teknolojisi üzerine kurulu dirençli altyapısıyla hizmet kullanılabilirliğini koruyor” dedi.

Türk Telekom’un A10’un DDoS koruma çözümünü kullanması hakkında daha fazla bilgi için örnek olay incelemesini okuyun.

A10 Ağları Hakkında

A10 Networks (NYSE: ATEN), şirket içi, çoklu bulut ve uç bulut ortamları için hiper ölçekte güvenli uygulama hizmetleri sağlar. Misyonumuz, hizmet sağlayıcıların ve kuruluşların çoklu bulut dönüşümü ve 5G hazırlığı için güvenli, kullanılabilir ve verimli iş açısından kritik uygulamalar sunmalarını sağlamaktır. Yatırım koruması, yeni iş modelleri ve geleceğe hazır altyapılar sağlayan daha iyi iş sonuçları sunarak müşterilerimizin daha güvenli ve kullanılabilir bir dijital deneyim sunmasını sağlıyoruz. 2004 yılında kurulan A10 Networks’ün merkezi San Jose, California’dadır ve dünya çapındaki müşterilere hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.a10networks.com Ve bizi takip edin @A10Ağları.

READ  Drake ve Jack Harlow, Turks ve Caicos'ta en iyi hayatlarını yaşıyor

A10 logosu, A10 Networks ve Thunder, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde A10 Networks, Inc.’in ticari markalarıdır. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.