Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom son çeyrek final için Brescia’yı geride bıraktı

Eurohoops Ekibi tarafından/ [email protected]

Beklenenden biraz daha zordu ama Türk Telekom Ankara, 7Days EuroCup’ta çeyrek finale yükselmek için Türk başkentinde Brescia’ya karşı işini yaptı. Ev sahibi takım, dördüncü çeyrekte yaptığı baskıyla 77-69’luk galibiyet için ihtiyaç duyduğu ivmeyi yakaladı.

7DAYS Euro Cup son 16 turunun ilk iki gecesini ev sahibi ekipler, bir aksilik olmasın diye, gelecek haftaki çeyrek finallerde taraftarlar için üç yeni eşleşme ayarlayarak hazırlıklarını tamamladı. Ratiofarm Ulm’un Türk Telekom’un Perşembe günü Türkiye’nin başkentinde Ankara ile karşılaşacağını öğrenmesiyle dördüncü çeyrek final eşleşmesi bugün belirlendi.

Prometey Slobozhanske, Letonya’nın başkenti Riga’da Promitheas Patras’ı konuk edecek. Hapoel Vegan Dostu Tel Aviv Joventut Badalona gişe rekorları kıran bir filmden çıkıyor. Ayrıca deplasmanda tek kazanan Paris Basket, üst sıralarda yer alan Gran Canaria’yı ziyaret edecek.

İtalyan ekibi bu akşam Türk Telekom karşısında ilk yarıyı iki sayı farkla önde tamamladı (38-36). Ama sonunda 10 dakikada ev sahibini durdurmak için yeterli ateş gücü yoktu.

Türk Telekom’da Axel Botel 21, Tyrique Jones 14 sayı ekledi. İtalya adına CJ Masenburg 20 sayı kaydetti.

READ  Martha Hooker, Roanoke İlçe Denetçilerine liderlik ediyor ve Renee Turk, Salem'in belediye başkanı