Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

William Durk’un Ölümü (1943 – 2021) – Charlotte, NC

William Roscoe Durk, III
16 Eylül 2021
Charlotte, Kuzey Karolina – Mr. 77 yaşındaki Durk, 16 Eylül 2021’de şefkat çağında vefat etti. Son William ve John Clover Durk’un oğlu olarak 24 Ekim 1943’te Los Angeles, CA’da doğdu; Kocası da merhum karısı Karen Kane Durk.
Bill California’da doğdu, ancak babası Hava Kuvvetleri’ndeyken Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’da yaşadı. Stetson Üniversitesi’nde ve daha sonra Florida Üniversitesi’nde okudu ve burada havacılık mühendisliği alanında lisans derecesi aldı. Mezun olduktan sonra, Atlanta’da Lockheed’de C-130 Hercules ve C-5 Galaxy’nin geliştirilmesine katkıda bulunduğu bir pozisyonu kabul etti. Atlanta’da yaşarken, ortak bir arkadaşı tarafından Karen Kane ile tanıştırıldı. Temmuz 1967’de evlendiler.
C5 programını tamamladıktan sonra Bill, işletme alanında yüksek lisans yapmak için izin aldı. O zamanlar uzay mühendisliği işleri azdı, bu yüzden Bill, MBA derecesine fayda sağlayacak meslekler aradı. Bu onu Charlotte’daki ilk Union National Bank’a götürdü. Bir mühendis olarak değer verdiği analitik beceriler onu değerli bir varlık haline getirdi ve kredi sektörünün zirvesine yükseldi. Görev süresi boyunca First Union, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ve en saygın bankalardan biri haline geldi. 55 yaşında emekli oldu.
Bill bir açık hava meraklısı, araba tutkunu, çukur tamircisi, marangoz ve aklında varsa her şeyi tamir edebilir. Her şeyden önce sevgi dolu ve destekleyici bir eş, baba, büyükbaba ve arkadaştır.
Bill, çocukları William Durk ve Elizabeth Durk Burdy ve kocası Matthew ile hayatta kaldı; Torunları: Quinn ve Katherine Durk ve Caroline, Sarah ve Hannah Burdy; Ve kardeşi James Durk.
16 Ekim Cumartesi 14:00 Matthew Presbiteryen Kilisesi, 207 W.C. Maskeler gereklidir.
Açık hava resepsiyonunda, hava müsait olduğunda, aile arkadaşları kabul edecek. Hizmet, Matthews Presbiteryen Kilisesi Facebook beslemesinde canlı olarak yayınlanacak.
Anma katkıları yapılabilir İnsanlık için Habitat.
başsağlığı www.McEwenMyersPark.com

Charlotte Observer tarafından 10 Ekim 2021’de yayınlandı.

READ  Türklerin Ramazan Baramı için yola çıktığı önlemler