Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turk Video Amazon FreeVee’de ücretsiz

Turk Video Amazon FreeVee’de ücretsiz

Almanya merkezli Avrupalı ​​distribütör Kinostar, Paris merkezli hepsi bir arada SaaS akış çözümü sağlayıcısı Okast ile ilk FAST kanalı olan Turk on Video Free’yi başlatmak için ortaklık kurdu. Okast, OTT/FAST/LIVE akış hizmetlerinde uzmanlaşmıştır ve FAST4EU konsorsiyumunun arkasındaki itici güçtür. Bu kanal Amazon Freevee’de mevcuttur.

Türk filmleri sunan Turk on Video Free, Kinostar’ın video kanallarındaki Turk’ün ücretsiz, doğrusal karşılığıdır ve Almanca konuşulan Avrupa, Benelüks ülkeleri ve İskandinavya’daki Amazon kanallarından erişilebilir.

FAST kanalı, AB tarafından ortaklaşa finanse edilen ve 2022’den bu yana Avrupa Birliği genelindeki izleyiciler için FAST kanallarının oluşturulmasını ve başlatılmasını destekleyen Avrupa konsorsiyumu FAST4EU’nun şemsiyesi altında kuruldu.

“Türkçe içerik dünya çapında öne çıkıyor ve büyük beğeni topluyor. Avrupa sinemalarındaki başarılı gösterimlerin ardından TVoD, EST ve SVoD kanalları gibi çeşitli platformlarda yer almasının ardından, FAST4EU konsorsiyumu aracılığıyla bu içeriği daha da geniş bir kitleye ücretsiz olarak ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ortağımız Okast ile birlikte destekleniyoruz,” yorumunu yaptı Kinostar CEO’su Michael Roche.

“Bu yeni kanalın tanıtımı, FAST adı verilen yenilikçi dağıtım modeline yakışan, Almanya’daki Avrupa içerik formatlarının mükemmelliği ve çeşitliliğinin bir başka kanıtıdır. Türk toplumunu hedef alan bu yeni kanal, FAST’ın geniş ve çeşitli bir izleyici kitlesiyle etkileşime geçme yeteneğini öne çıkarıyor. Augustine’in CEO’su Cedric Monier, “Amazon FreeVee gibi önemli bir platformda” dedi.

READ  Türk basit, etkili tarifleri sever